reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

maja jeszcze usłyszysz :mama" gratki dla polci :-)
ania a jak dajesz mu w łapkę to nie bierze jedzonka do buzi??
przecież samo łyżeczką nie musi umieć jeszcze:szok: a jak już do tył raczkuje to za chwilę pchnie go do przodu:tak:
agniieszka , nie martw się , jeszcze trochę:tak:
basiek buahahaha masz rację ważne że tesciowa słyszała ;-) hehehe


a co do ząbków to ja jestem ciekawa czy to prawda :-)
oczywiście przekonam się za kilka dobrych lat.... Vi miała o dużo szybciej od Emmy.. i bedę miała porównanie w tym której będą się lepiej trzymały :tak:
 
reklama
moja też dojdzie wszędzie ale na czworaka. Już umie wstawać przy meblach i się puszcza i upada i jest krzyk. Nie mogę Jej z oka spuścić, biega jak szalona. Gdzie te czasy jak leżały spokojnie w leżaczkach...
 
Oj te czasy juz minely.

Karolqu i Kamcia gratuluje dreptania waszych pociech!! Super sobie radza.

Lenka chodzi tylko jesli trzyma sie czegos i robi to bardzo ostroznie male kroczki i bardzo to wywazone i spokojne. Wstaje bez problemu i puszcza sie na chwile i stoi, ale tez nie caly czas. Ona jest taka mala, ze nie wyobrazam sobie jak bedzie chodzic taki krasnalek maly:-)
 
Maja eeee jak już raz było to będzie mamowała aż uszy będą boleć;-)
Ania u nas podobnie nie raczkuje nie wstaje nie chodzi zębów nie ma ani jedniusiego, na chwilę obecną uwielbia się turlać i siada jak już pisałam wcześniej. Luzik słonko nauczą się wszystkiego a my nie bądzmy takie niecierpliwe, popatrz jaki mamy luz a inne mamusie muszą gonić za swoimi pociechmi;-)
Basiek i dalej się z dupy sieję:-D:-D
Agnieszka u nas nie ma zębów:-)
Matusia gratki dla Majuni, oj już lada moment będzie pewnie chodzić:szok:
Adeczka gratki dla Lenki:tak:
 
Wszystkim majówczątkom gratuluje postępów, a Mamusiom takich zdolnych majówczątek :tak::-D:-D:-D

U nas rozpoczęło się chodzenie po łóżeczku, towarzyszą temu groźne okrzyki bojowe - więc jak wyjde z pokoju synek daje znać, że daje rade ;-) bez trzymanki jeszcze nie stoi, ale już chce tylko jedną ręką się trzymać. No i umie klapać na dupke.
 
reklama
Naprawde zdolniachy te majowkowe dzieciaki!

Agacio ma troche racji super, ze dzieciaczki sa coraz bardziej mobilne, ale trzeba miec oczy wokol siebie, bardzo pilnowac, usunac wszystko, co na ich widoku sie znajduje a moze byc niebezpieczne...
Takze wszsytko ma swoje dobre i zle strony - jak zwykle zreszta
 
Do góry