reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
gratulacje wszystkim maluszkom postępów:-)

niedługo wszystkie będą śmigać, a bb opustoszeje bo mamuśki będą ganiać za dzieciami żeby się nie porozbijały:tak:
u nas też puszczanie, trzymanie się jedną rączką i kroczek, najlepiej jak jest obok druga rzecz której można się złapać i przejść do niej jednym kroczkiem.Ale nadal stópki stawia dość niepewnie,czasami aż serducho drży tak je wygina.A od czasu do czasu ćwiczy.. wymachy:-D staje i macha np jedną nogą jak na gimnastyce:-D bobo fit normalnie
 
Gratuluję nowych osiągnięć :-)
Krzyś raczkuje dalej jak torpeda. Wstaje, puszcza to 1 rączkę to obydwie. Nóżki też czasami stawia nieporadnie. Mój mąż jak widzi jego próby to włos mu się jeży, ostatnio z Małego straszny hojrak.
W sobotę pojawiło się mama, jeszcze takie niepewne, ale już jest :-)
 
Dziewczynki ale sie posypalo postepow :-):-) - gratuluje kazdemu brzdacowi z osobna!

Najwieksza jazda to z tym stawianiem niebezpiecznych kroczkow, a jeszcze takie cwaniackie to dopiero! Moja mala bzdziagwa to sie nauczyla teraz, ze jak ide ja lapac od tv - to szybko zwraca sie w strone krzeselka, ktore stoi obok i niby cos tam sobie przy nim robi :tak:
 
hej:)jestem mamą 8 ms Kamila:)łobuz wieeelki i złośnik jak nic:-) co do umiejetnosci to wlasnie w tym ms nauczyl sie siadac, raczkowac i teraz wstaje:)jak mu podasz rece to tez zaczyna kroczyc sobie ale nie chce nic przyspieszac niech sie nauczy najpierw ladnie stac samemu lub chodzic przy meblach:-D Kamil urodzony 30 maja, czyli sama koncówka:)termin mialam na 20 czerwca czyli ur 3 tyg przed czasem:-)
 
Ypra gratuluję Krzysiowi:-)
Maja a to Ci spryciula dezorientuje matkę:-D
Malutka witaj Twojemu syniowi również gratuluję zdolny chłopczyk, napisz coś o sobie (wszystko w odpowiednich wątkach żeby nie było;-)) no i zapraszam do udzielania się:tak:
 
gratulujemy nowych umiejętności wszystkim naszym cudownym dzieciaczkom! nasza Lenusia ostatnio lubi stac jak bociek na jednej nodze :-D oczywiście podtrzymywana, bo sama jeszcze sie gibie i na dwóch nóżkach :-D
 
Gratulejszony Wszystkim majóczątkom nowych umiejętności.
U nas też jest stawanie, robienie kroczków, powoli zalapujemy pchacza itd. Jednak najbardziej przerazające jest stanie na jedej nodze - machanie 2 a do tgo trzymanie się tylko jedną ręką ... póki co takie wygibasy są przy drzwiach balkonowych :szok:
 
reklama
gratulacje wszystkim maluszkom postępów
biggrin.gif
 
Do góry