reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
gag pokaż mięsnie tego siłacza :-D hehehe


Kamcia, :-Dale bys sie uśmiała jakbys je zobaczyła.....takie niepozorne ;-)

Paulina....brawo! pierwsze koty za płoty!

żelka - a o tym to nie pomyślałam. jutro i my spóbujemy, a jak się uda to może zrealizujemy jakiś wspólny "indiańcowy" koncercik :-D
 
a My odgłosy Indianina to od dawna mamy opanowane :-D;-) skubaniec potrafi czymkolwiek co mu wpadnie w ręce odegrać muzę :-):tak::-D
 
Czy Wasze dzieci widząc jakiś nawet skrawek materiału zakładają go na głowę i chcą się ubierać? Majka ostatnio nawet kocyk psa (a jest miękki i różowy) wyjęła z legowiska i próbowała założyć na głowę. Wczoraj u teściowej wypakowała jej z szafy wszystkie staniki i to samo.


musiałam edytować, bo napisałam obierać a nie ubierać:-)
 
Ostatnia edycja:
Lenusia próbuje nabyc nową umiejętność, mianowicie prutanie usteczkami w trakcie picia z cycusia :-D
 
Gratuluję opanowania indiańskich rytmów;-)

Matusia heheh:-D Franek wszystko próbuje zdjąć z siebie, jakiś ekshibicjonista mały mi rośnie;-):-D Ale Ty się słonko nie dziw to jest kobieta i już kolor ma swój ulubiony;-)

Bra my też lubimy takie purtanie;-)
 
Bra, no to więcej się bawi niż pije :-D. Ale Majka to cycusia chyba tylko jako przytulaczka traktuje.

Maja jak raczkuj, to prawą nogę ma wyprostowaną w bok i się nią jak wiosłem odpycha. Śmiesznie to wygląda, bo już takie ma tempo, ze co chwilę jest gdzie indziej.
 
reklama
Do góry