reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Mila ja mam ciuszki firmy Ewa... moim zdaniem sa takie same wielkościowo jak Pinokia którego kupowałam dla Julki dlatego ja kupiłam na poczatek rozmiary 56 i 62... 56 jest takie jak 62 innych firm (np H&M i innych bardziej "firmowych" ;-) )
 
mąz mówi kupimy jej nową inna zabawke, ale ja jakos nie byłam co do tego przekonana...
Też na poważnie: nie zdziwiłabym się, gdyby Julka rzuciła tę nową zabawkę w kąt, nawet jej nie obejrzawszy, i ryczała, żeby jej oddać karuzelę, która nagle zaczęła jej się wydawać najukochańszą zabawką.
 
brawo ankami tak sie zacietrzewiłam w tym szyciu że sama zauwazyłam dopiero jak powiesiłam... zaklęłam siarczyście i stwierdziłam to co ty :-)
 
No no Nicoya cudny pokoik! :tak: :-) a skąd masz Hefalumpy? (bo to Hefalumpy prawda? pytam bo ja nie mogłam nigdzie kupić...) a zasłonka prawie sie w oczy nie rzuca... ;-)

Mila masz rację... zabranie karuzelki mogłoby być szokiem... ;-)
 
Mila ja mam ciuszki firmy Ewa... moim zdaniem sa takie same wielkościowo jak Pinokia którego kupowałam dla Julki dlatego ja kupiłam na poczatek rozmiary 56 i 62... 56 jest takie jak 62 innych firm (np H&M i innych bardziej "firmowych" ;-) )

to, co kupiłam w H&M wydaje mi się strasznie duże w porównaniu do innych a to też niby 56 rozmiar. Jeszcze zerknę na te ciuszki z Ewy...
 
Nicoya, słodziasty kącik :-). A co do zasłonek, to przecież w życiu trzeba mieć fantazję ;-). Kreatywność jest dziś w cenie :-D;-):-D.
56 jest takie jak 62 innych firm (np H&M i innych bardziej "firmowych" ;-) )
No właśnie, Grubelku - a 62 takie jak 68 innych firm. A z Pinokia nic nie mam.
 
Ankami chodzi mi o taka typowa bieliznę... body, spiochy... bo ubrania spodnie, bluzki itd to są dośc duże... :-)
Mila Pinokio wielkościowo porównywalne do Ewy tylko nieco szersze (np body inna bawełna nie taka zcisła)
 
reklama
Ankami chodzi mi o taka typowa bieliznę... body, spiochy... bo ubrania spodnie, bluzki itd to są dośc duże... :-)
Mila Pinokio wielkościowo porównywalne do Ewy tylko nieco szersze (np body inna bawełna nie taka zcisła)

Nie no, ubrań to jeszcze tam nie kupowałam, same body i kaftaniki.

A Pinokio z bardzo miłego materiału w dotyku są szyte
 
Do góry