reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
hej co do firmy Nuk-to kiedyś ta firma była tak dobra jak np AVENT-był szał na akcesoria Nuk-moja siostra to dobrze pamięta jak rodził się jej syn, teraz jest moda na nowe firmy, reklamy robią swoje, ja w tej chwili mam smoczka do butelki i butelkę Nuk- Ola pije kaszkę wieczorem z tej butelki, -powiem wam tak: butelka jak butelka jak każda inna:tak:

Grubelku ciuszki śliczne, wyobrażam sobie w nich twojego maluszka....ale jak to będzie dziewczynka?? USG czasem kłamie, wczoraj szwagierka moją radość ostudziła...bo jej kumpela z pracy ma synka zaszła w ciąże chciała córcię ale usg wskazywało że drugie to też chłopiec..i to byli pewni na 100% do końca ciąży miał być chłopak....urodziła...dziewczynkę wszyscy zaskoczeni ale się cieszyli:tak::tak: psikus co?:laugh2::szok::szok:(ale mnie to teraz przeraża):dry::baffled:
 
Marika mam taka świadomość... :baffled: :-) ;-) wtedy będe miała dużo kiecek i takich róznych po córci ;-) a z chłopięcymi coś się zrobi.

Najgorsze jest to że strasznie cięzko kupić jakies fajne ciuszki chłopięce, jak cos jest to sa to pojedyncze rzeczy i kosztują niemało :baffled: , ale ja nie potrafię się oprzeć. Bo potem jak się urodzi to nie bedzie miał się w co ubrać :-p :baffled: A ja w zasadzie potrzebuje tylko takich ubranek typowo "męskich" :-) i body z krótkim rękawkiem. Pozostałe rzeczy mam.
 
Grubelku a ja ci powiem że ja kurczę nie widzę takich pojedynczych ciuszków-ty to masz farta wiesz?? na allegro same zestawy-paczki po 200-400zł:szok: nic nie widzę innego:-(
 
No co ty ja patrzę rozmiary 56 i 62 a nie zestawy i własnie tam jak na razie znalazłam. Fakt jest tego bardzo mało dla dziewczynek jest więcej. W sklepach sytuacja wygląda podobnie :baffled: :no: Mam nadzieję że do lata jeszcze się będą pojawiały i się zaopatrzymy w "męskie" ciuchy :-)
 
reklama
Dziewczyny, jutro jadę do mojej przyjaciółki która się przeprowadza i powiedziała że mam zabrać te wszystkie rzeczy po małej bo ona nie będzie ich nosic! ale się ucieszyłam, byłam pewna że porozdawała, a ona je trzymała (jej córeczka ma 1,5 roku), więc moze jutro się okaże że mam całą wyprawkę! wszystko wkleję
 
Do góry