reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Grubelek, SAMO się wylicytowało? :-D:-D Ale jesteś usprawiedliwiona, bo ciuszek śliczny.
Bazylia, jak Twój facet zobaczy taką maleńką, słodką kruszynkę, to sam jej kupi śpioszki w zwierzaczki, kwiatki etc. :-)
Na koniec o wózkach: po naszych netowych oględzinach i dwóch wizytach w bryklandiach na polu bitwy zostały X-landery (najbardziej na ten moment prawdopodobny zakup) i ewentualnie Atlantiki. Jednak żadnej z tych marek nie widzieliśmy jeszcze na żywca. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że X-landerów nie ma w sklepach, bo starą kolekcję szybko wyprzedano, a nowa będzie pod koniec marca. Poczekamy. :-)
 
reklama
Grubelku cudo!!!! ten zakup jest superancki:) najbardziej mi się podoba zazdroszczę mieli więcej??
 
Pochwalę się w końcu zakupem (dresik) jaki dokonaliśmy z mężem gdy dowiedzieliśmy się, że będzie chłopiec :) Jutro znowu zaciągnę go do tego sklepu i coś kupię :-)

Przepraszam za jakość ale robiłam je telefonem :)
 
czesc przyszle mamuski.
musze, sie pochwalic my z mezem kupilismy wozek wielofunkcujny :tak: z fotelikiem do auta i nosidelem, bardzo nam sie podobal i kupilismy i koniec.Wiem ze moze niektorzy powiedza ,, tak wczesnie,, ale jak nam sie podobal, a pozatym nie chcemy kupowac wszystkiego naraz tylko stopniowo , no i z kaska bedzie lzej.
Chcialam wkleic zdj. ale cos mi nie wychodzi , albo nie umiem.:wściekła/y: pa
 
Grubelek, Alkmena slicznosciowe te ciuszki!

Apropos zakupow;) chyba juz kiedys byl poruszany ten temat ale zapytam jeszcze raz...zastanawiam sie nad okryciem dzidzi podczas nocy, slyszalam ze kolderka na poczatku odpada ze wzgledow bezpieczenstwa, tak wiec zostaje rozek badz spiworek...jak myslicie co lepsze?
Zalaczam fotke przykladowego spiworka...:)
 
reklama
Dlaczego na poczatku odpada kolderka? Pierwsze slysze, moze dlatego ,ze to bedzie moje pierwsze malenstwo.
 
Do góry