reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

hm... ja kolorów nigdy nie piorę w 60 stopniach. Zawsze w 40. Tylko białe uruchamiam na 60 stopni zazwyczaj od razu z odplamiaczem.

Swetry też piorę oddzielne i wszystkie takie misiowo-polarowe rzeczy dla dzieci w płynie do tkanin delikatnych w 40 stopnaich.

Pepco rzeczywiście marnie z jakością działa.
Amaliee ja zarę kupuję w seriach basic (średnia cena koszulki 20-25 zł, tak samo legginsy). Ostatnio kupiłam córce kurtkę puchową za 105 zł taką wiosenno-jesienną więc chyba nie przeginają z cenami. Jak robią wyprzedaże to w fajnych cenach można obkupić dzieciaka a materiały mają świetne. Owszem mają sporo drogich ubrań ale ja ich nie tykam bo szkoda mi zwyczajnie na dziecko na którym wszystko się pali kupić cokolwiek droższego. U mojej córki w przedszkolu uwielbiają uzupełniać piach w piaskownicach na taki gliniasty i straszliwie brudzący. Szału dostaję próbując pozbyć się plam z błota z tej piaskownicy. Ostatnio już im nawet drakę zrobiłam że będę im to przynosić do prania albo niech zwracają pieniądze bo codziennie dzieciak przychodzi tak brudny, że ubranie nadaje się na śmietnik... a wystarczy zainwestować w normalny piasek a nie taki z budowy :/
 
reklama
Marciątko- ja kilka dni temu właśnie dokręcałam nóżki do przewijaka i od spodu nie było żadnych otworków, ale właśnie tak jak mówi Amaliee, trzeba podociskać sobie od spodu, wymacać i się odznaczą takie miejsca, w które trzeba wkręcić nóżki :)
 
Dzięki :) Mąż jak skończy pracować to będzie szukał dziurek :)

Bigbi - znajomi mają z torby do wózka i mówią, że super się sprawdza.
 
reklama
Do góry