reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Ja tez mam Tiny Love Zoo po Julku i tez bardzo sie sprawdzila wiec juz uprana czeka w kacie na nastepnego uzytkownika:-) A kolory fakttycznie sa wazne, im zywsze tym lepiej dla stymulacji wiec i karuzelki w zywych kolorach powinny sie sprawdzic (tyle, ze przy Julku nie mielismy zadnej wiec w tym aspekcie nie poradze).
 
reklama
Zachwalacie te maty więc też się skuszę, tylko dlaczego one takie drogie??
a karuzele chyba kupie FP rainforest :-):-)
 
Sukieneczki są prze-słodkie :rofl2:

No właśnie Asze - dlaczego one takie drogie :baffled: Może Mała dostanie na jakiś prezent?? ;-) poczekamy jeszcze a jak nie to ta z Cannpol-a za 87 była też nie zła no i cena już przystępniejsza
 
Dziś dziadki zamówili wózeczek :)

SUPER EKSKLUZYWNY WÓZEK SAFARI TRAVEL+FOTELIK ! (330768953) - Aukcje internetowe Allegro

Nie jest jakis meg wypas ale najgorszy tez nie nie narzekam :)
A mate edukacyjna babcia przywiezie z Niemiec ,
wyczaiła tam wielkie targowisko i w wolne dni chodzi na zakupki teraz przywiozła Nikosiowi nosidło , krore m funkcje bujaczka fotelika do siedzenia fotelik samochodowy ze schowkiem z tyłu i dala za niego 10 e :-) Fajnie niech kupuje :D:blink:
 
To ja też się pochwalę w końcu moim ochraniaczem i kącikiem dla naszej Niuni
Obraz 015.jpg
Obraz 017.jpg
Obraz 016.jpg
 
reklama
Kathi, pięknie i pastelowo urządziłaś pokoik dla Michalinki... pewnie już nie możesz się doczekać...
Ja poprosiłam A, żeby złożył dzisiaj łóżeczko, to tak długo się wykręcał, że w końcu przyszła nocka i powiedział, że musi odpocząć, bo jutro ma ciężki dzień... ach Ci mężczyźni...:no:
 
Do góry