reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

no to teraz ja się pochwalę moimi zdobyczami na allegro. Niestety przegapiłam jedną aukcję z bucikami, a tanio poszły :-(
333636999

332477527

330586719

1_f.jpg

i sukienka wizytowa
332350546

zobaczymy jak będą wyglądać na żywo
 
reklama
Asze śliczne spodenki kupiłaś dla Zuziaczka:tak:;-)!!
giza super ciuszki!!! :yes::yes::yes: A sukienusia wizytowa jak dla małej księżniczki!:wink:
Ja na początku też Zuzi nie kupowałam różowych rzeczy, bo wydawały mi się takie 'przesłodzone'... Ale z czasem się przekonałam, bo małej naprawdę ładnie w tym kolorze, a poza tym ludziska przestały mi zaglądać do wózka i mówić: o jaki ładny chłopczyk..., hehehe:-D:-):-D
 
No no piękne te ciuszki :-)
ja podobnie jak Skaba jestem na etapie szukania dla Julci karuzeli ale sama nie wiem na jaką się zdecydować:baffled:
poza tym musze rozejrzec się za jakimiś sukienusiami bo 18 maja mamy komunie św. o czym dowidzielismy się... wczoraj :szok::-D
 
giza super ciuszki!!! :yes::yes::yes: A sukienusia wizytowa jak dla małej księżniczki!:wink:
Ja na początku też Zuzi nie kupowałam różowych rzeczy, bo wydawały mi się takie 'przesłodzone'... Ale z czasem się przekonałam, bo małej naprawdę ładnie w tym kolorze, a poza tym ludziska przestały mi zaglądać do wózka i mówić: o jaki ładny chłopczyk..., hehehe:-D:-):-D
Ja z kolei kupowałam Przemkowi często ubranka w kolorze żółtym, zielonym albo pomarańczowym i ciągle słyszałam, że mam śliczną córeczkę :-):-D
 
Giza, fajne ubranka... mnie najbardziej podoba się ta sukieneczka... ma taki lilowy kolor :tak:

Kasiu, na pewno szybko coś znajdziesz, bo tyle wspaniałości jest teraz dla małych księżniczek:tak:
 
giza śliczne zdobycze:-) jak wystroisz Milenkę to koniecznie wrzuć zdjęcia:-)
ja o dziwo szybko przekonałam się do różu:-)ale wybieram taki delikatniutki róż, bo przyznam, że jak Marysia dostała mocno różową sukienkę z białą bluzeczką to chyba wystawię ją na allegro, bo raczej się nie przemogę do tego koloru..:baffled:

kasia ja chcę kupić karuzelę Fisher Price - misie albo rainforest.. a 18 maja też mam komunię:-)

każdego dnia wertuję cierpliwie allegro w poszukiwaniu białej sukienusi, bo wymyśliłam, że ubiorę Marysię na biało z różowymi dodatkami.. innych na razie nie kupuję, bo dostałam kilka w prezencie.. a wczoraj mama na ciuchach wyniuchała jeszcze z metką sukienkę z bluzeczką :-)
nabylam też dwa sweterki - już przyszły i chyba wyglądają nawet lepiej niż na zdjęciach:
*LITTLE BUNDLE* UROCZY SWETEREK DLA NIUNI, 62 CM (327296905) - Aukcje internetowe Allegro
H&M Chicco Zestaw dla niuni -sweterek +czapka (326891856) - Aukcje internetowe Allegro
 
Giza sliczne ciuszki wynalazłas Milenka bedize ślicnzie w nich wyglądać:-) a sukienka boska:-)
Beti piekne kreacje wynalazłas:-)
Skaba ja mam karuzele FP rainforest
 
Giza super te ciuszki!! nad tą ostatnią sukienką też się zastanawiałam!!!:tak:
Karuzelkę też chce kupić ale nie wiem jaką??????? tyle tych różności.. pomóżcie!!
 
reklama
Do góry