reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
beti, maty edukacyjne są super. Przynajmniej u nas świetnie się sprawdziła. A ta wygląda bardzo fajnie i długo malucha powinna interesować
 
Giza super te ciuszki!! nad tą ostatnią sukienką też się zastanawiałam!!!:tak:
Karuzelkę też chce kupić ale nie wiem jaką??????? tyle tych różności.. pomóżcie!!
Asze podobno im bardziej kolorowa, tym lepsza, bo maluszek wcześniej ją dostrzega i ćwiczy wzrok!!! :yes::wink::yes:
Ja mam po Zuzi w bardzo stonowanych kolorach i teraz trochę żałuję - chociaż jeszcze nic straconego, bo na razie nie potrafimy jej nigdzie znaleźć...:-(
Gdybym miała teraz kupować to coś w tym stylu:

Tiny Love KARUZELA POSTACIE ZWIERZĄT + GRATISY (330690045) - Aukcje internetowe Allegro
Tiny Love - KARUZELA ŚWIAT NATURY + GRATISY (330690039) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE KARUZELA RAINFOREST / PILOT ! GW (335623085) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kathi, Stefanna, Mrowa, jest w czym wybierać...:szok:
Może się jeszcze wstrzymam się z zakupem maty... pewnie jakieś prezenty od rodzinki córcia dostanie;-)

Stefanna, ciekawe te karuzele... szczególnie ta z pilotem...

 
reklama
Skaba ja mam karuzele FP rainforest
zwróciłam uwagę na zdjęciach.. :-):-):-)

Beti bardzo fajna ta mata :tak: ja kupiłam z tiny love mate ZOO
*** MATA ZOO Tiny Love*** CENNE GRATISY ***POLECAM (330732755) - Aukcje internetowe Allegro
bo po Meli pożyczylismy znajomym no i juz nie jest w fajnym stanie:-p
beti ja mam tą samą jeszcze po Bartku - sprawdziła i nadal sprawdza się świetnie, więc zdecydowanie polecam:-) myślę, ze to co pisała stefanna o kolorach ma szczególne znaczenie takze w przypadku mat..
 
Do góry