reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Asze śliczne sukieneczki:-):-):-) będzie malutka strojnisia:-)


Marysia dostała od cioci prześliczny komplecik (sukienkę z majteczkami, kapelusz i buty), nie moge się doczekać jak urośnie (rozmiar 68) i będę ją mogła w to ubrać:-):-):-) troszke szkoda, ze 68, bo w kwietniu mam wesele i chętnie bym ją w to wystroiła, ale chyba sie nie uda:-(

Skaba1 czekamy na fotkę!!!!:tak:;-):tak:
 
Skaba moze nie wyrośnie;-) wklejaj Marysie w tej kreacji:-)
niestety ta kreacja jest na nią poki co sporo za duża i martwię się, że nie urośnie do niej:-( choć pomyślałam teraz, ze jeszcze jej nie przymierzałam tylko na oko oceniałam, a z moimi oczami różnie bywa, więc może..:sorry2:

jak tylko ją wystroję nie omieszkam się pochwalić:-)
 
Weronika a no doczekałyśmy się no niestety fotelik mam niebieski(bo pojawił się po Nowym Roku) i taki też chciałam wózek ale wiesz kupic używany i do tego w kolorze jaki się chce jest ciężko.A czerwony podoba się wszystkim koleżanką i siostrą.;-).Byliśmy z mężem na pierwszej przejażdżce w niedzielę i nawet on się nie powstydził poprowadzic przy kumplach:-Dto chyba nie jest źle.A muszę powiedziec,że prowadzi się rewelacyjnie i te skrętne koła też się fajnie sprawują chociaż można zablokowac.
Asze boskie są te sukienusie:-)my mamy dwie sztruksowe i niby na 56 a wydaje mi się że jeszcze w maju jej chyba dam radę ubrac.Zagraniczne rzeczy przeważnie mają zawyżoną rozmiarówkę bo jest 0-3mies 3-5m itd.
 
Asze, przez Ciebie od wczoraj przeglądam sukieneczki na allegro :tak: Za miesiąc jedziemy na 80 urodziny babci, a w sierpniu na wesele, to muszę Milenkę wystroić :-) Ale jak ładne to różowe, a jak nie różowe to takie sobie. Więc chyba jednak będę musiała coś w tym różu kupić.
 
Asze ale stroisz swoja Zuzie:-)
Giza mzoe przekonasz sie do różu bo na dziewczynce inaczej wyglada niz np na wieszaku mnie sie nie podobał strasznie ale ciezko coś kupić w innym kolorze niż rózu i takim sposobem 3/4 szafy Meli jest rózowa:sorry2:
 
reklama
Weronika[...].Byliśmy z mężem na pierwszej przejażdżce w niedzielę i nawet on się nie powstydził poprowadzic przy kumplach:-Dto chyba nie jest źle.....

Marteczka - no jakby mężul miał się wstydzić swojej córci?? A przed kolegami to powinien z jeszcze bardziej niż zwykle wypiętą klatą iść :laugh2::-D:laugh2:

Słodziuchne te ciuszki, my też idziemy na wesele 3.05 ale chyba Neli brać nie będę :sorry2:
 
Do góry