reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Dziewczyny mam do Was prośbę napiszcie gdzie mogę coś znaleźć na temat proszków do prania ubranek lub płynów - jakie najlepiej kupić na początek??:-(
 
tak potwierdzam - JELP;-)uzywałam i będe uzywała tyko tego proszku mimo ze wcale najtanszy nie jest.Są tez płyny do płukania JELP.ale takowych nie uzywałam wiec się nei wypowiadam:-)
 
używałam i porszku i płynu do płukania jelp
później przeszłam na nasz płyn lenor sensitive i tak zostało do dzisiaj;-)
 
reklama
Ale się cieszę!Przyszły mi dzisaj prezenty,bynajmniej zdążyły przed porodem:-)bo gazet nie kupuje juz od pazdziernika,tylko prenumerate jednej z ciekawszych zamowilam.Z"Mamo to ja"dostałam rożek z usztywnieniem Glucka-zólty z kokardką i zestaw kosmetyczek z kosmetykami dla mnie firmy Eveline.A z "Mam dziecko" zestaw kosmetyków parafinowych z serii Oillan z firmy Oceanic.Można stosowac je u dzieci i dorosłych więc jak znalazł
 
Do góry