reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
o Marcel dostał ta ksiażeczkę -rymowankę.smiejemy sie z Łuakszem bo ta piosenka o mrówkach jets do znanej melodii która m.in. była wykorzystana w "Szklanej pułapce" tej ostatniej w scenie jak cieżarówki wjeżdżały pod most... jakos tak nam sie to śmiesznie kojarzy.A piosenka o piekarzu jest ulubiona Oliwii bo tam jest kwestia - upiecz w piekarniku dla dzidzi i mnie! - i ze to dla Marcelka i dla niej:sorry2:
 
My też mamy ten stolik chicco. Świetna zabawka. Przemko dostał na roczek od dziadków. Po Przemku nie mam zbyt dużo zabawek, bo wtedy ledwo nam starczało na opłacenie rachunków i codzienne wydatki. Kat patrzę na to co zostało, to prawie wszystko od kogoś dostał.
Za to Milence kupiłam taką żyrafkę
Zyrafa pelna klockow FISHER PRICE (452684269) - Aukcje internetowe Allegro
na razie głównie Przemko się nią bawi. Ale to pewni dlatego, że dla niej siedzenie jest nudne i wszędzie musi wejść.
 
U nas na topie jest pilot od telewizora.Przebija wszystko
Wczoraj posadzilam Myche a pilota zostawilam na jej kocu jakies 2 metry od niej poszlam zanieszac w garze patrze a ona lerzy na brzuchu 5cm od pilota i próbuje go dosiegnac:-D:-D:-DMala nie pelza na brzuszku i nie mam pojecia jak ona to zrobila:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:


Ja wybieram sie za tydzien w sobote na polowanie na zabawki do TOYS R US
 
reklama
Kasik - ja mam właśnie tą ciuchcię ze zwierzakami co Ty;-)

Kurcze, fajne te zabawki, aż idę luknąć na allegro;-)

A z innej beczki, naszło mnie na kupno łóżeczka turystycznego, bo nawet teraz jakby go postawić u Nelki w pokoju to sobie by grzecznie leżała (bo czasem to jest grzeczniejsza w łóżeczku niż na rękach), a my moglibyśmy coś tam dłubnąć na budowie. Tylko sie zastanawiam jakie i na jak długo "ono wystarcza"??
 
Do góry