reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
A z innej beczki, naszło mnie na kupno łóżeczka turystycznego, bo nawet teraz jakby go postawić u Nelki w pokoju to sobie by grzecznie leżała (bo czasem to jest grzeczniejsza w łóżeczku niż na rękach), a my moglibyśmy coś tam dłubnąć na budowie. Tylko sie zastanawiam jakie i na jak długo "ono wystarcza"??
Weronikaa, Przemko ma 3,5 roku i jest dość duży jak na swój wiek (ma 106cm już chyba) i w ostatni weekend jeszcze w nim spokojnie spał. Jeśli masz zamiar używać go również jako kojca (my tak robiliśmy przez jakiś czas) to poszukałabym takiego z uchwytami do wstawania. Przemko bardzo chciał wstawać, ale nie miał czego się przytrzymać i był płacz. Warto też, żeby były kółka z jednej strony. Łatwo wtedy przestawić bez podnoszenia całości - tylko z jednej strony wystarczy lekko podnieść do góry i już. Co do otwieranego boku to nie wiem, bo my takiego nie mamy, ale jakoś braku też nie odczuwam.
 
Jak sobie obejrzałam jakie śliczności mają wasze dzieci, to aż mi oczy wyszły z orbit:szok::-D
U mnie tak jak u Befatki... najlepsze są zabawki-niezabawki... pilot, stara klawiatura od kompa, butelka z minimalną ilością coli czy wody, paczka chusteczek... zabawki jej już tak nie zajmują... no może przez chwilkę

Weronikaa, ja mam zamiar kupić kojec... ale taki składany, bo miejsca u nas niedostatek:-( a łóżeczko-kojec to też fajna sprawa... i jak napisała Giza, opłacalna na długie lata:tak:
 
A z innej beczki, naszło mnie na kupno łóżeczka turystycznego, bo nawet teraz jakby go postawić u Nelki w pokoju to sobie by grzecznie leżała (bo czasem to jest grzeczniejsza w łóżeczku niż na rękach), a my moglibyśmy coś tam dłubnąć na budowie. Tylko sie zastanawiam jakie i na jak długo "ono wystarcza"??

My kupilismy takie lozeczkno turystyczne Graco Europe - Contour Electra Deluxe w swiecie dziecka i bardzo sie w Polsce sprawdzilo (przyjechalismy do PL z kolyska z ktorej J szybko wyrosl). Wibruje, swieci i ma kilka melodyjek i niezawodne kumkanie zab przy ktorym J zawsze zasypial. Tak je polubilismy ze zawloklismy ze soba do Lond. Chyba jest do 2giego roku zycia. u nas teraz funkcjonuje jako kojec/lozeczko na parterze.

A co do zabawek to ja sie zaczynam martwic ze juz nigdzie sie nie mozna w domu ruszyc bo wszedzie cos dzwoni, szelesci, pyka, swieci i podskakuje etc Nie wiem co to bedzie po Swietach, chyba tza bedze wieksze domostwo kupic bo inaczej utoniemy w zabawkach :-D A oto najnowszy sprawca mojego potykania sie w salonie ktory J uwielbia VTech Crawl and Learn Bright Lights Ball : mothercare - samokrecaca, swiecaca sie, spiewajaca pilka - no czego to ludzie nie wymylsa...!:confused2:

Drogi maz widocznie stwierdzil ze malemu malo zabawek (a to on mial byc od dyscypliny!) :baffled: i zamowil z mothercare to cudo co ma niby siedzisko w ktorym maluch siedzi i sam sie obraca dookola osi bawiac sie wszystkimi zabawkami Graco fun rock giggles : mothercare Goraco polecane przez naszych znajomych. przetestujemy i zraportujemy!
 
Ale macie śliczmości:tak:(tzn te zabawki)..My mamy w większości..(jak nie TYLKO) po starszym bracie..Moja kuzynka mi właśnie dzwoniła parę dni temu,że robi remont w domu..dziewczynki podorastały..(7 i 9 lat) i ma mnóstwo rzeczy po nich..Więc niedługo i moja Tośka będzie miała swoje zabawki:happy: ( wiem że ma nawet wózeczki,lalki," te chude" też:-D..)
A co do kojców..to właśnie niedawno zakupilismy Tośce łóżeczko turustyczne..I jestem bardzo zadowolona..Stoi w kuchni..bardziej jako kojec..ale czasem w nim też zasypia..I Alex też na spoko w nim sie mieści:happy2:..więc powinno na długo służyć:tak:
to właśnie w nim Tośka sama wstała na nóżki:tak:
 
Mrsf to tatus dba o synusia fajna ta zabawka:tak: ale to tez jest na bazie chodzika?
u ans tez pełno zabwek w domu :baffled: a najwiecej w salonie:-p
Beti mi tez sie wydaje ze ono sie nei sprawdzi. ja mam łóżeczko turystyczne i ono słuzy na codzien jako kojec i tam sa zabawki, ale średnio Kondziu w nim chce sie bawic a i Melci tez czasem bawi sie tam z Kondziem:tak:
 
reklama
Do góry