reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Giza, sliczny sweterek. Nie ma jak ubranko zrobione przez mamusie :tak:. Ja moja sukieneczke do chrztu (udziergana przez moja babcie) to trzymam do tej pory i pewnie mojej coreczce tez ja zalorze :happy2:
 
giza, jak Ty znajdujesz czas na dzierganie? Podziwiam! Ja bym może i potrafiła, ale ciężko znaleźć czas. No i mi sie nie chce... ;)
Sweterek śLICZNY!
 
kathi, najpierw używa się strony kokosowej, ona jest gładka i twarda. A jak dziecko zaczyna się więcej ruszać i wstawać, to się przekłada na stronę gryczaną, bo ona między innymi masuje stópki przy staniu.

Giza dziękuję za odpowiedz tak właśnie myślałam że kokos najpierw
No i gratuluję talentu mnie babcie kiedys też uczyła takich robótek ale niestety za mało cierpliwości. Co prawda szyję na maszynie ale takie sweterki też mi sie
podobaja i fajnie by było zrobić cos dla niuni.

Ja od 2 tyg. szyję ochraniacz do łóżeczka Michasi, ale idzie mi jak krew z nosa. Muszę się sprężyć bo do terminu coraz bliżej:-):-):-):-)
 
reklama
A to mój najnowszy zakup dla niuni( nie mogłam się powstrzymać)

315763390.jpg

I udało się kupić nieróżowe:tak:
 
Do góry