reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Tabasia, mamy identyczne krzesełko, nawet obicie takie w zwierzątka ;-)
:-D

Polusia świetna ta kula ,ogladałam w sklepie.
Tabasia super krzesełko.W naszym jest jedna kicha, podnóżek jest nieruchomy.
My też fotelik musimy szybciutko zmienic, bo mamy do 10kg.

Dzieki Frotka :-) Nasz podnozek tez nieruchomy, ale w wiekszosci tych krzeselek co ogladalismy byl taki. W dwoch tylko mozna bylo zmienic pozycje, ale kosztowaly 50e wiecej, a nie byly tak funkcjonalne jak to Graco :happy:

Co do fotelikow... Tez bedziemy musieli kupic.
Odnosnie tych z drugiej reki... Tak wszyscy mowia, zeby nie kupowac, bo moga byc powypadkowe jakies. No, ale czy tych wypadkow jest AZ tak duzo? Przeciez mala stluczka, nie uszkodzi fotelika, a po powaznym wypadku niewele z niego moze zostac... Take moje zdanie. Ja jakbym miala kupic uzywany, po ktorym by nie bylo widac jakis uszkodzen, to czemu nie. Przeciez co tam sie moze zepsuc? Styropian? Plastik? Zapiecia? To wszystko mozna sprawdzic w jakim jest stanie.
 
z drugiej strony czy ktoś kto miał wypadek z małym dzieckiem i fotelikiem myślałby o sprzedaży potem i kombinacji na allegro? raczej by myślał o tym dziecku jeśli coś się stało itp. niewiem, ja kupiłam zadowolona jestem.
 
Marcia szukasz spiworka :) Tutaj sa takie uniwersalne Mucki Odenwälder to marka sa cieple ,grube i rozne rozmiary my mamy taki :)
99_207674570.jpg99_-1130428488.jpg99_-8272433_hoved.jpg
95 cm kosztuje 120€ my kupilismy nowy na e-bay za 70,00€ wiem duzo ale sa super:)
 
reklama
Do góry