reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
U nas z niekapka tylko kleik rzadszy poszedł, bo picie mu się wylewa bokami i się krztusi. Ale jak pisze Polusia - na wszystko przyjdzie czas :tak:

e_kord, ja bym też chętnie coś z tego kupiła, ale założę się, że zanim zdołam się z Kubą wybrać, to już 3/4 wykupią :baffled:
 
U nas z niekapka tylko kleik rzadszy poszedł, bo picie mu się wylewa bokami i się krztusi. Ale jak pisze Polusia - na wszystko przyjdzie czas :tak:

e_kord, ja bym też chętnie coś z tego kupiła, ale założę się, że zanim zdołam się z Kubą wybrać, to już 3/4 wykupią :baffled:
Wiesz co u nas są 3 Lidle, więc raczej nie powinno być problemu, a poza tym widzę ze ludzi aż tak bardzo na dziecięce artykuły sie nie rzucaja i zawsze cos zostanie.
 
u nas jest jeden i albo wcale nie przywożą do sklepu tych rzeczy z gazetki, albo tak śladowe ilości, że chyba trzeba by koczować pod drzwiami przed otwarciem, żeby coś kupić;-)
edit: byłabym zapomniała, byłam wczoraj w rossmanie i są bardzo fajne promocje na chusteczki pampers i bambino, mleko nan, deserki bobovita, kosmetyki nivea sensitive i wiele innych, ja kupiłam np krem bambino (na próbę bo jeszcze nie używaliśmy), płyn do kąpieli j&j z dodawanym gratis żelem pod prysznic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz co u nas są 3 Lidle, więc raczej nie powinno być problemu, a poza tym widzę ze ludzi aż tak bardzo na dziecięce artykuły sie nie rzucaja i zawsze cos zostanie.

u nas jest jeden i albo wcale nie przywożą do sklepu tych rzeczy z gazetki, albo tak śladowe ilości, że chyba trzeba by koczować pod drzwiami przed otwarciem, żeby coś kupić;-)
edit: byłabym zapomniała, byłam wczoraj w rossmanie i są bardzo fajne promocje na chusteczki pampers i bambino, mleko nan, deserki bobovita, kosmetyki nivea sensitive i wiele innych, ja kupiłam np krem bambino (na próbę bo jeszcze nie używaliśmy), płyn do kąpieli j&j z dodawanym gratis żelem pod prysznic
U nas też jest jeden i ludzie się rzucają na wszystkie nowości :baffled:
 
W pobliżu miejsca gdzie mieszkam jest jeden a dalej mi nie po drodze i często uda mi się upolować cos fajnego z promocji tylko wiem że muszę się wybrać w poniedziałek, najpóźniej wtorek bo potem to już niewiele zostaje. Stąd jutro kierunek Lidl, chcę kupić śpiworek, skarpetki i rajstopki.
 
Udało mi się upolować rajstopki, śpiworek i komplet bluzeczka+śpiochy (bardzo milusie i cieplutkie) :happy2:
Kombinezony zostały tylko 2 i to różowe. Ale się rzucili:szok:

mysza - kurtka the best:cool2:
 
reklama
Do góry