reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

yra Franko dostał reeboki biało-granatowe takie dla dzieci od 0 do 3m i ani razu nie miał ich na nóżkach, oddałabym komuś w prezencie, ale to prezent od babci, więc muszę trzymać na pamiątkę;-)zresztą mamy też granatowe trampki kopie tych dla dorosłych też nie założył ich ani razu:tak:a i coś w tym jest co mówisz, mój M też chce, żeby mały wyglądał jak jego odbicie i najlepiej, żeby nosił takie ciuchy jak on tylko mniejsze, jak zobaczy tylko coś z puchatkiem albo coś w tym stylu to zaraz się krzywi, ze co ja mu zakładam:laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A JA właśnie szukam też ale adidaski, mąż się uparł na firmowe, jakby to była jakaś różnica w przypadku małego, no ale jaki duży taki mały :)

widac nie szkoda Wam kasy, bo mnie szkoda wydac 80 zł na firmowe malutkie adidaski.
Nawet jakby Karol sie uparl to bym kopnela go w dupsko. Kurcze 80 zł na buty i nawet pewnie nie "przechodzi" w tym miesiacia.
 
powiem szczerze, że ja nawet nie znam cen takich bucików bo nigdy się tym nie interesowałam, Franko dostał te, które ma, zresztą teściowa mówiła, że na wyprzedaży zapłaciła za nie 30zł, więc jeszcze obleci;-)
 
kurcze, ja tez szukam jakis bucików ocieplanych na zimę... mamy adidaski, ale to jest jedna warstwa materiału. kupiłam też takie kapciuchy cieplutkie, jakby skarpetki z podeszwami, nie wiem, jak to opisać :-) będzie na zimę po domu, bo w tym nowym na dole jednak jest chłodno od podłogi.
chciałabym na zimę kupić
Junior's Tan Ugg Infant Ugg Boo at Schuh
no ale chyba musiałabym na głowę upaść, żeby tyle wydać, więc poszukam tańszej wersji ;-)
 
reklama
Hej,
Wrocilam od rodziców :) Nareszcie w domu;) Zalatwilam chrzest małego i chrzcimy sie 11 września;) Niezła data co nie?:/
Moj M kupil chyba z miesiac temu Franko firmowe adidasy i teraz F w nich chodzi, sa super bo mieciutkie i grzeja stopke:) Ja bym nie dala 100 zl za takie cudo, ale moj M sie szarpnal i taki dumny byl z tego zakupu, wiec tez sie cieszylam, no bo co mialam robic;) Opieprzyc go?:D
 
Do góry