reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
ja też tetry używałam do kąpieli, jak Olo był taki malutki to lałam mniej wody i mu brzusio wystawał z wody to go przykrywałam tetrową mokrą pieluchą -było mu cieplej (tylko to już jak mu pępuś odpadł):tak:

oczywiście tetra do ulewania - NIEZASTĄPIONA :-)
 
Robiłam zdjęcia ciuszków dla córci, które dostałam i niestety baterie mi padły w aparacie, także mam tylko dwa zdjęcia :)
 

Załączniki

  • aa.jpg
    aa.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 30
  • aa1.jpg
    aa1.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 35
Wczoraj pochodziłam troszkę po sklepach typu Smyk,takich ubranek poważniejszych dla 3-5miesięcznych maluchów za wiele nie ma a trzeba nie długo i w takie się zaopatrzyć.Zakochałam się w jednym sweterku dla dziewczynki...i mam cichą nadzieje,że będzie córcia bo takie śliczności można kupić...:sorry2:Tylko nie które ceny mnie zwaliły z nóg,taki sklep cocodrillo(czy jakoś tak)chyba oszalał z cenami.:dry:
 
Dziewczyny, w sobotę byłam w cubusie i tam są wyprzedaże dziecięcych ubranek w rozsądnych cenach, za spodnie sztruksowe zapłaciłam 15zł, za dresik 25zł, a za dres welurowy - 30zł, jakość ubranek bardzo dobra, mam wypróbowane damskie:)
w h&m też wyprzedaże, ale wg mnie jakieś takie przebrane,kupiłam jedynie spodnie welurowe za 10zł, kóraś z Was już je wklejała
 
Dziewczyny może Wy mi pomożecie, nie wiem ile mam sobie do szpitala uszykować pieluch tetrowych, ile pampersów... Z ciuszków uszykowałam sobie na razie 4 body, 3 pajacyki, 1 śpiochy, komplecik po porodzie (body z krótkim rękawkiem, kaftanik,bluzeczka z dł, półśpiochy, niedrapki, czapeczka i skarpeteczki), 1 kaftanik. Do wyjścia mam body z krótkim rękawkiem, biały pajacyk, skarpeteczki, bluzeczkę w różowe groszki i spodenki.. Nie wiem czy nie za grubo, jak i tak dzidzius będzie w kombinezonie... Pomóżcie mi, bo chcę się już spakować od razu, by później Ł nie szukał nic!
 
reklama
Wrzucam treść postu, którego napisałam w Marzec 2010, może Wam się przyda:-p

Wczoraj byłam z Ł w Tesco, bo przypomniało mi się, że braknie mi mydełka bambino do prania, więc poszliśmy na rzeczy niemowlęcę... Mówię Wam dziewczyny jaka przecena!!! Ciuszki z Cherokee są poprzeceniane na -50%! Kupiłam 4 kaftaniko-bluzeczki pakowane po 2. Za jeden komplet zapłaciłam 10zł, a za drugi 17zł. Upatrzyłam sobie jeszcze za 29zł komplet 3 pajacyków, różnych kolorów, z kwiatuszkami naszytymi, itd., żałuję, że wczoraj zabrałam sobie tylko 30zł, bo tak to pokupowałabym małej jeszcze więcej. Komplecik z czapeczką, body, śpioszkami, niedrapkami i śliniaczkiem 28zł, a ja taki sam kupiłam za 36zł tylko bez metki Cherokee...
yes2.gif

A więc pakujcie się dziewuszki do TESCO! A jakie fajne tramposzki fioletowe upatrzyłam sobie dla mojej małej... mięciutkie takie papetki.. zamiast sznurówki, to miały fioletową wstążeczkę, i kosztują 20zł!
 
Do góry