reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Kittek trzeba było posłuchać starszej koleżanki ;-) jak to mawiała moja babcia " uderz w stół nożyce się odezwą " Czasami nie warto ;-)

W związku z tym że to wątek zakupowy i super pasuje do tematu powyżej, muszę się wam " pochwalić " płytą którą dostałam od małża , jest to płyta Zakopower pt: "Boso" tytułowa piosenka mówi wszystko i daje do myślenia bo na końcu drogi wszyscy jesteśmy równi :tak:ciuchy , buty , torebki , samochody i domy już nam nie będą potrzebne.Z góry przepraszam za ton.

Gosienka, thx ;-) dlatego jestem wyznawca hedonizmu :-D

Gosieńka - i na nie wyspanych też jest tekst ( mam nadzieję że nikogo nie urażę ) wyśpisz się w grobie ;-)

Czyli jest dla mnie nadzieja :-)

Niedługo zaczniecie rozpatrywać moją torebkę w kategoriach grzechu :)
Już żałuję za winy, że tu się "pochwaliłam", przywdziewam wór pokutny, bo i tak niczego nie wezmę ze sobą....

Kwiatek- tylko markowy ten wor zaloz :-) to byl zart i mam nadzieje, ze sie nie obrazisz :-D

A skoro na zakupowym jestesmy w Reserved sa fajne ciuszki wiosenne i dla chlopakow (ich nieco trudniej ubrac) i dla dziewczynek, zdecydowanie taniej niz w Cocodrillo, gdzie z cenami to juz pojechali po bandzie (ale sliczna maja kolekcje). Jakby ktoras potrzebowala, to na dziale damskim mozna przyzwoita kurtke dla siebie znalezc.

Buty- cudne wiosenne botki sa w Wojasie, poluje na jedne, ale w lutym kupilam 2 pary, wiec musze uskladac na nastepne. Szukam balerin- ale nie widzialam nic z sensem, bo na wiekszosci jakies wielkie ozdoby, a ja wole takie "saute".

Nadal szukam promo na Balneum, jakby ktos widzial, to ja poprosze.

Ksiazeczki dla dzieci- polecam znalezienie biblioteki, bo to uczy maluszka "kultury" zwiazanej z ksiazka, z Kuba i Bartkiem chodze od zawsze 2 razy w miesiacu (co najmniej), bo ja sporo czytam, a ze mamy swietna biblioteke z pieknym dzialem dla dzieci, to laczymy przyjemne z pozytecznym. Kuba uwielbia wybierac ksiazki, a Bartek go "malpuje".
 
reklama
Aniez jak trafisz fajne baleriny daj cyne , takie proste bez cudów tez sa przeze mnie poszukiwane . mam jeszcze na celowniku ze starej kolekcji japonki ecco białe . pytanie czy jeszcze gdzieś będą i czy J mnie nie powiesi za 15 stą parę japonek :confused:
 
aniam - jak lubisz bez cudów to takie wypatrzyłam:
NEW**Stylowe balerinki w 6 kolorach**N-Vision**39 (2120605085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest też wersja z kokardą ale taka prostą, wg mnie gustowna i nie przesadzona:
Nowa kolekcja!!*Balerinki z kokardką*N-Vision*38 (2123077427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cudowne i nawet mają mikro rozmiary - znaczy sie 36 - niestety ja nie mogę kupować butów w necie bo często się okazuje że 36 jest za duże :( - muszę mierzyć
 
hejka
w szoku jestem, widze ze nic sie tutaj nie zmienilo, nadal te same obozy walcza ze soba hehe:-D
a ja jak zwykle po stronie kwiatkowej bo znamy sie prywatnie:tak:
kittek widze ze pozazdrosila torebki, ale zeby jeszcze dyktowac o czym powinno sie tutaj pisac to juz przesada, i powiem ci ze nie kazdy zyje tylko i wylacznie zyciem swojego dziecka, ja na przyklad bardzo chetnie czytam co u dziewczyn, co kupily nowego, co sie wydarzylo u nich w pracy czy wsrod znajomych, gdzie byly i co widzialy, a NIE TYLKO O DZIECIACH gadka, i teraz powiem wam szczerze ze ja przestalam czytac forum bo (miedzy innymi) nudzilo mnie czytanie o ktorej godzinie wstala hania i ile zjadl bartek (to tylko przyklady - nie brac do siebie!)
ja wlasnie lubie watek zakupowy, i to chwalenie sie ktora co kupila
elvik kupilas rozmiar 42?? GEHTS NOCH???? :-)
 
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie smartfona:baffled:, wczoraj mało nie poległam na pisaniu sms. Ja chyba już za stara jestem. Dziś P wziął swojego do pracy i wieczorkiem jak będzie miał trochę luzu będzie rozkminiał. Do tej pory tradycyjne nokie miałam to chwilkę pewnie mi zajmie przestawienie się.
 
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie smartfona:baffled:, wczoraj mało nie poległam na pisaniu sms. Ja chyba już za stara jestem. Dziś P wziął swojego do pracy i wieczorkiem jak będzie miał trochę luzu będzie rozkminiał. Do tej pory tradycyjne nokie miałam to chwilkę pewnie mi zajmie przestawienie się.

kwestia przyzwyczajenia - ja też przechodziłam z nokii - i mówiłam nigdy nic poza nokią - a teraz śmigam :)
 
reklama
Ja mam swojego Desire od prawie roku ale na klawiaturze QWERTY nie umiem nadal pisac. Musialam zmienić na taka tradycyjna... mojej mamie w Wave tez musialam tak zmienić
 
Do góry