reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
u nas w rodzinie chlopak ktory jad tylko chleb z nutella. tez ciekawy przypadek. teraz w wieku 27 lat ma problemy ze stawami i koscmi - bo braki w budulcu byly, no i wage tez ma imponujaca - jeszcze zadna z nas mu do piet mu nie dorasta:-)

Mojej szwagierki synek ma ponad 3 lata a odkac zaczął samodzielnie władać widelcem i mówić co chce jeść szama same parówki, jajka i uwaga- uwielbia wylizywać wszystkie kości z kuciaka:szok:To nieprawdopodobne jak to dziecko je np skrzydełko- ja zjem tylko to co sprawnie odejdzie od kości a ten mały zbój z chęcią zje to co ja zostawiłam i potem to tej kości nawet pies nie chce tknąć bo tam nawet zapach mięsa nie został.
Pomijam fakt że mały wyglada jak serdelek -ale jest uroczy:zawstydzona/y:Mimo wszystko ja bym mu nie dała takiego zarła, a tłumaczenie rodziców ze wybiega wszystko w przedszkolu to dla mnie absurd- bo nie o to tu chodzi
 
No wreszcie wyklikalam wszystko na allegro :-D Wydalam kupe kasy, ale przynajmniej wiekszosc rzeczy bede juz miec :tak: W weekend odbieramy przewijak i materacyk, wiec definitywnie trzeba zaczac robic miejsce na rzeczy dziecka.

Macie juz kupione staniki i koszule do karmienia?

To super. Gratulacje, że już większość będziesz mieć. Stanika jeszcze nie kupuję, bo kto wie ile jeszcze piersi urosną. Kupię dopiero w kwietniu. A koszule ma 2 pożyczone. Jedną mam a jedną dokupię jeszcze. Biorę 4 do szpitala.
 
reklama
Do góry