reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
A ja wczoraj wieczorem musiałam sobie pooglądać wszystko co mam dla maluszka :-) Mój oczywiście się śmiał, że mi odbiło, kolejny raz to oglądać. Faceci... Zrobiłam zdjęcie rzeczy dla dziecka. Ale na razie to jest przed remontem. Leży to sobie w półce. W lutym wybieramy się do Ikei :tak: Już nie mogę się doczekać, żeby uwić śliczne gniazdko dla naszej malutkiej. I z BRW odbieramy komodę z 5 szufladami. Chyba jeszcze domówię jedna szafkę, bo do końca stycznia jest promocja.
 

Załączniki

  • 100_4571.jpg
    100_4571.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 42
no no dziewczynki widzę że zaszalałyście

a ja nadal nic nie mam :(

Mojej szwagierki synek ma ponad 3 lata a odkac zaczął samodzielnie władać widelcem i mówić co chce jeść szama same parówki, jajka i uwaga- uwielbia wylizywać wszystkie kości z kuciaka:szok:To nieprawdopodobne jak to dziecko je np skrzydełko- ja zjem tylko to co sprawnie odejdzie od kości a ten mały zbój z chęcią zje to co ja zostawiłam i potem to tej kości nawet pies nie chce tknąć bo tam nawet zapach mięsa nie został.
Pomijam fakt że mały wyglada jak serdelek -ale jest uroczy:zawstydzona/y:Mimo wszystko ja bym mu nie dała takiego zarła, a tłumaczenie rodziców ze wybiega wszystko w przedszkolu to dla mnie absurd- bo nie o to tu chodzi

Moja Hania jadła codziennie parówki cielęce z kiera od 8 miesięcy do 1,5 roczku, nie utyła od tego i mam nadzieję, że jej nie zaszkodziły ale była to jedyna forma mięsa jaką tolerowała
teraz już nie lubi parówek,
w ogóle najbardziej lubi zupki ale bez mięsa
 
A kupujecie może Pakalanki? Bo ja już mam 2 szt. Czy rzeczywiście są tak fajne, jak polecają to inni? Jeszcze ich nie otwierałam bo nie chcę, żeby zapach wywietrzał.
 
A kupujecie może Pakalanki? Bo ja już mam 2 szt. Czy rzeczywiście są tak fajne, jak polecają to inni? Jeszcze ich nie otwierałam bo nie chcę, żeby zapach wywietrzał.

Ja miałam przy corci. Owszem pachną, ale jak pieluszka lezy zbyt dlugo to i tak pzreśmierdnie. Dlatego teraz nie kupuje bo kupilam już specjalny pojemnik na pieluchy. Jakos nie usmiecha mi sie latanie 5 razy dziennie do śmietnika (miszkam na 4 pietrze). Z corcia bylo co innego bo mieszkalam w domku:tak:
 
Wronka - te śpiochy są przecudne :-):-) jedne ładniejsze od drugich jak mówisz, że dobre jakościowo to uważam, że za taką cenę naprawdę warto i też się skuszę:-):-)
 
reklama
Mam kuzynke wychowana w latach 90-tych na koli, parowkach i czipsach. Musielibyscie ja poznac.

Az sie boje zapytac w czym ona jest wyjatkowa
:szok::-D;-)

u nas w rodzinie chlopak ktory jad tylko chleb z nutella. tez ciekawy przypadek. teraz w wieku 27 lat ma problemy ze stawami i koscmi - bo braki w budulcu byly, no i wage tez ma imponujaca - jeszcze zadna z nas mu do piet mu nie dorasta:-)

My tu mamy na forum maniaczki nutelli, ale dobrze, ze to tylko w okresie ciazy ma sie az takie zachcianki
;-);-);-)

Ja mam jeszcze pytanie o pranie...bo myślałąm o tych proszkach dla niemowląt, a w szpitalu polecili na początek tylko i wyłącznie płatki mydlane, bo jesli u dziecka wystąpią jakiekolwiek problemy ze skówą to to jest pierwsze zalecenie- prać tylko w płatkach mydlanych! więc chyba chcę być ten krok do przodu i juz mieć w nich rzeczy wyprane, żeby nie musieć prać wszystkiego od nowa :confused: co o tym myślicie???:confused::confused::confused:

Wypralam ubranka w rozmiarze 56 wlasnie w platkach mydlanych i licze na to, ze one nie beda uczulac (to chyba tak jakby prac szarym mydlem tylko ze ma sie roztwor mydlany i nie trzeba bawic sie z kostka)
:tak: Pralo sie dobrze, teraz ma neutralny zapach. Ubranka 62 upralam juz jednak w pralce w proszku (bobas), bo mi sie nie chcialo stac nad zlewem :-D



:szok::szok::szok:

kamisia ja kupiłam tutaj Batko ŚPIOCHY Śpioszki Ela r.56 Cena hurtowa !! (876017618) - Aukcje internetowe Allegro. Przesylak szybka, towar dobry gatunkowo. Jedno male ale....Pani zadzwonila do mnie ,że nie maja kolorów takich jak zamowiłam (w dwoch rodzajach) i zaproponowala albo wymianę na inne, albo zwrot kaski. Wymienilam na inny wzór i jestem zadowolona:tak:. Zresztą sprzedajaca b. sympatyczna;-)


Hehe ja wlasnie dzisiaj zamowilam mnostwo rzeczy u tej sprzedawczyni :-D Licze na to, ze przesylka przyjdzie szybko :tak: Fajnie o tyle, ze za przesylke placi sie tylko raz
:-D

A kupujecie może Pakalanki? Bo ja już mam 2 szt. Czy rzeczywiście są tak fajne, jak polecają to inni? Jeszcze ich nie otwierałam bo nie chcę, żeby zapach wywietrzał.

Myslalam o paklankach, ale gdzies wyczytalam, ze rownie dobrze (a znacznie taniej) wychodzi stosowanie torebek sniadaniowych :-D Rozwazam tez kupienie kosza na pieluchy, ale mieszkam w bloku, w ktorym jest zsyp, wiec wyrzucanie smieci nie jest jakos bardzo uciazliwe (buty na nogi i wycieczka pol pietra w dol schodami :-D).
 
Do góry