reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
a zebys wiedzia ile mnie nerwow kosztuje wybieranie wszytkiego na allegro... :baffled: jak za kare:baffled::baffled::baffled:

zrobilam sobie nawet taka tabelke i wpisuje co od ktorego sprzedawcy i za ile i w ogole NIECH KTOS TO ZROBI ZA MNIE:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

Hehehe znam ten bol :-D Ale... doszlam do wniosku, ze TANIEJ mi wyjdzie jak kupie wiekszosc rzeczy u jednego sprzedawcy (nawet jesli poszczegolne rzeczy nie sa u niego najtaniej na allegro), bo przynajmniej place za przesylke tylko raz. Nie wyobrazam sobie kupowania body za 8zl i doplacania 15 za przesylke :-D I tak z kazdym produktem :szok:;-)



z bambino używam mydełko ale oliwkę odradzam bo brudzi na żółto ubranka i to zależy bo raz kupiłam i nie brudziła a kilka razy mi się trafiła taka, że popsuła mi śpiochy, ręczniczek i szlafroczek HANI bo takie żółte śmierdzące tłuste plamy sa które nie schodzą.... :-:)wściekła/y:

Nivea jak najbardziej polecam ja używałam przeciw odparzeniom i oliwkę jest przezroczysta nei brudzi jak bamibino i nie uczula jak Jhonson

Dzieki za opienie
:tak:

Cześć Dwupaki!;-)
Przy okazji namierzania babki, która robi spam zakupowy trafiłam do Was. Pozwolę sobie zabrać głos - mam nadzieję, że się nie pogniewacie:zawstydzona/y: Nivea jak najbardziej! Moje dziecko w pewnym momencie (konkretnie w drugim tygodniu) złapało alergię na bambino, podobnie było z bubchen. Położna poleciła kosmetyki z Nivea, płyn do kąpieli i teraz zimą oliwka. Ale to tak co drugie mycie. Poza tym krem na każdą pogodę. Sterylizator - to już wiecie. Nie ma sensu. Garnek, wrzątek i gites:tak: rozważcie kwestię laktatora i to lepszego - mnie było szkoda kasy, kupiłam BabyOno (nożyczki też mają do bani:dry:). Szybko później kupowałam Avent...
Osłonka na łóżeczko antygryzoniowa to jeszcze trochę, ale też ostrożnie z łóżeczkami - jednej dziewczyny synek zaczął gryźć i się normalnie drzazgi zrobiły:shocked2: To chyba był Klupś, sosna. Lepiej wziąć takie bardziej impregnowane... jeszcze raz straszliwie przepraszam, że się wcięłam, ale ja gaduła jestem:zawstydzona/y:

Udanego rozpakowywania!!!

Fajnie, ze do nas napisalas, Twoje uwagi na pewno nam sie przydadza
:tak::-D


no właśnie nie wiem, co wybrać, chyba otulaczki takie ładniejsze są :dry:

bony czego to ludzie nie wymyślą :szok: SPRAY ujędrniający ramiona ZIAJA skuteczny NEW (882330177) - Aukcje internetowe Allegro

:cool2::cool2::cool2:
 
Witajcie dziewczyny:)
Mimo, że mam termin na lipiec 2010 to zdecydowałam się napisać tutaj, ponieważ u Was się dużo więcej dzieje no i większy szał zakupowy panuje:) Wy już prawie na finiszu a u nas jeszcze spokojnie, nieśmiało przeglądam wasze posty.
A zresztą brzucha już mam takiego dużego jakbym na kwiecień miała więc co tam:)
Od razu przejdę do mojego pytania. Co sądzicie o takich LEŻACZKACH- BUJACZKACH??
FISHER PRICE #41a HUŚTAWKA LEZACZEK DELUX 3w1 W-w (886345165) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo mnie się to podoba, bo i praktyczne no i wygodne, tylko....czy aby maluch za bardzo się do tego nie przyzwyczai?Moja kuzynka coś takiego ma, no i tak się bobas wybujał, że teraz aż pod sufit muszą podrzucać, żeby zasnął.
No i nie wiem, co Wy o tym myślicie?
Pozdrawiam Karolina

Też chyba kupię leżaczek, ale inny trochę tańszy i z bajerami. Poza tym nie na allegro bo im nie ufam, a ceny często są wyższe.
To mój wybór: Chodziki,leżaczki - Delti Leżaczek Swing
 
No wreszcie wyklikalam wszystko na allegro :-D Wydalam kupe kasy, ale przynajmniej wiekszosc rzeczy bede juz miec :tak: W weekend odbieramy przewijak i materacyk, wiec definitywnie trzeba zaczac robic miejsce na rzeczy dziecka.

Macie juz kupione staniki i koszule do karmienia?
 
reklama
No wreszcie wyklikalam wszystko na allegro :-D Wydalam kupe kasy, ale przynajmniej wiekszosc rzeczy bede juz miec :tak: W weekend odbieramy przewijak i materacyk, wiec definitywnie trzeba zaczac robic miejsce na rzeczy dziecka.

Macie juz kupione staniki i koszule do karmienia?
staniki już kupiłam - koszul brak, najchętniej to bym wzięła piżamę
 
Do góry