reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

No właśnie, po co wydawać kasę na zbędne rzeczy. Wystarczy garnuszek i woda. Przecież nie trwa to długo, takie wyparzanie.
 
reklama
ja też uważam że sterylizator jest zbędny. Wrzątek wystarcza w zupełności a po zatym nawet nie powinno się wychowywać dziecka w sterylnych warunkach trzeba troszkę zahartować nasze maluszki :tak:
 
Sliczna koszula:tak:, te na allegro to takie wory:-(



Gratulacje:tak:, a powiedz mi mieli w tym sklepie kolor arctic??



nie pomogę bo nie mam pojecia:sorry2:

Z tego co wiem to koloru Arctic nigdzie się nie kupi bo jeszcze go w Polsce nie ma. Wczoraj rozmawiałam z miłym Panem :tak:ze sklepu Misiowy Kuferek.pl i wszystko mi wytłumaczył. Podobno mają być w marcu.
Pozdrawiam, Ala
 
Specjalistki moje drogie, czy możecie coś powiedzieć na temat wózka Babyactive jet?
BabyActive Jet

Też się zastanawiałam nad tym wózkiem, ale koleżanki mi odradziły bo podobno jest słaby jakościowo. Po kilkunastu spacerach cos zaczyna skrzypieć itp.
W końcu kupiłam Concorda +gondolę , troche droższy ale warto.
Misiowy Kuferek.pl - Sklep dla Ciebie i Twojego Dziecka/ Akcesoria dla Mam i niemowlaków, wózki dla dzieci , artykuły szkolne i kolorowe zabawki - Spacerowe Misiowy Kuferek.pl , to sklep dla Twojego dziecka
 
Ja ze sterylizatora rezygnuję, najprawdopodobniej również z podgrzewacza przynajmniej na razie, uważam za całkiem zbędny tez termometr do kapieli no i generalnie wiele innych rzeczy.
W jednym z łódzkich sklepów widziałam X-Landera arctic na żywo (no chyba że mi całkiem na wzrok padło, ale wątpię, bo kolory zawsze rozróżniałam):-) można zdecydować się na inny kolor gondoli i inny spacerówki, też myślę o tym ale najważniejsze że model wybrany.. nareszcie:-)
 
a my kupiliśmy łóżeczko - śliczne sosnowe i podwójny materacyk gryka - kokos
więc największe rzeczy dla maleństwa mamy

teraz muszę jeszcze pozamawiać te drobniejsze rzeczy
 
nad sterylizatorem nie zastanawiałam się - ja natomiast mam dylemat czy kupować laktator - jest to jednak wydatek, a nie wiem czy będzie potrzebny - Doświadczone Mamy proszę o radę
 
Nata ja jestem zdania, że wszelkie gadżety typu laktator, sterylizator, podgrzewacz można kupić już po porodzie kiedy okaże się, że są nam potrzebne
 
reklama
Do góry