reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

aniez dzięki za odpowiedź. Położną mam wybraną, przy wyborze przychodni musiałam od razu podać. Wtedy jeszcze nie byłam w ciąży.
 
reklama
miałam w planach pozamawiać dzisiaj trochę rzeczy na allegro, ale jakoś nie mam nastroju do zakupów - zestresowała mnie kwestia cukrzycy ciążowej.
A muszę jeszcze ustalić ze stolarzem wygląd mebli do kuchni - bo w połowie marca chcemy się wprowadzić.

chyba mam kiepski dzień
 
Maonka- jak masz wybraną to do niej po prostu zadzwoń :-) Ona najlepiej wie co i kiedy musi lub może (na Twoją prośbę) zrobić.
 
Wiem, że jeszcze mamy czas do porodu, ale jeśli któraś wie co to homeopatia to mogę polecić leki, które można wziąć przed i po porodzie. Zrobiłam zdjęcie ulotki. Jeśli nie będziecie mogły tego odczytać, to dajcie znać to przepiszę. Ja na pewno kupię, nie zaszkodzi wziąć. Tam jest podane jak stosować.
Później jeszcze dam nazwę kremu homeopatycznego na brodawki.
 

Załączniki

  • 100_4568.jpg
    100_4568.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 25
to musiałam źle zrozumieć - wydawało mi się, że mówisz tym niebieskim OCEAN.

będziesz czekała do marca??

Sama niewiem, jak mi w Bydgoszczy powiedzą,ze bedzie w tej samej cenie co reszta to chyba poczekam, zakochałam się w tym kolorze i trudno mi odpuscic:tak:. Jednak jak się okaże, że będzie droższy 2x, to chyba zdecyduje sie na wersje limitowaną z 2009 albo ocean, jeszcze zobaczę:-D.
 
Wiem, że jeszcze mamy czas do porodu, ale jeśli któraś wie co to homeopatia to mogę polecić leki, które można wziąć przed i po porodzie. Zrobiłam zdjęcie ulotki. Jeśli nie będziecie mogły tego odczytać, to dajcie znać to przepiszę. Ja na pewno kupię, nie zaszkodzi wziąć. Tam jest podane jak stosować.
Później jeszcze dam nazwę kremu homeopatycznego na brodawki.


ja mimo ogolnie luznego podejscia do zycia to wole sie lekarza spytac o branie jakichkolwiek lekow:baffled::baffled:
no i tez wychodze z zalozenia ze natura wie co robi i leki jesli juz to jak koniecznie trzeba
 
Maonka- jak masz wybraną to do niej po prostu zadzwoń :-) Ona najlepiej wie co i kiedy musi lub może (na Twoją prośbę) zrobić.

Tak zrobię :-) właśnie.

A ja dziś porobiłam takie mini zakupy na allegro. Zdecydowałam się na obcążki i nożyczki z Tommee Tippee. Kupiłam też taki płyn do hig. int. z wyciągiem z borówki. PŁYN do higieny int. PO PORODZIE borówka ZIAJA (884833558) - Aukcje internetowe Allegro
Ale słyszałam też że dobre jest szare mydło. Więc też na pewno kupię. Poza tym dokupiłam jeszcze pieluszkę flanelową i tetrową oraz podkłady poporodowe.
 
Sama niewiem, jak mi w Bydgoszczy powiedzą,ze bedzie w tej samej cenie co reszta to chyba poczekam, zakochałam się w tym kolorze i trudno mi odpuscic:tak:. Jednak jak się okaże, że będzie droższy 2x, to chyba zdecyduje sie na wersje limitowaną z 2009 albo ocean, jeszcze zobaczę:-D.
w BOBASIE mają wersje limitowaną dla chłopca z 2009 ale nie zam ceny
 
Dagsila u nas w domu homeopatia gości od parunastu lat. Zaczęło się jak moja młodsza siostra miała alergię. Mama wtedy zainteresowała się tym tematem. Leki homeopatyczne można podawać nawet niemowlętom.
Właśnie będę musiała znaleźć jeszcze homeopatę-pediatrę dla dziecka. Ale podejrzewam, że tu gdzie mieszkam to nie ma. Więc będę musiała jeździć jakieś 80 km do mojego rodzinnego miasta do lekarza mojej siostry. Później jak lekarz pozna dziecko, zrobi wywiad, można telefonicznie uzgadniać leczenie. Ale wiadomo najpewniej jak lekarz obejrzy dziecko.
Te leki nie są drogie, jakieś 7-10 zł za fiolkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tu jeszcze ta maść.
I jak będą problemy z karmieniem, albo nadmiar pokarmu to jest w ulotce
 

Załączniki

  • 100_4569.jpg
    100_4569.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 23
Do góry