reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dziewczyny ciagle szukam komode (z przewijakiem osobnym) i szafe do pokoju dla malej, i koniecznie biala i te co mi sie podobaja to strasznie drogie, a nie chce tyle wydawac bo to nie wiadomo czy dziecko gdzies nie porysuje czy pobrudzi i wogole... no i chyba zostaje mi tylko ikea.. choc i tam ciezko jest cos razem skompletowac...
kupila juz ktoras cos takiego?

Justa - ja mam komode z ikea i własnie tam można osobno kupić ten przewijak na komode a potem to zdjąc i mieć samą komode

My kupiliśmy łóżeczko drewex z serii hippo i w tej serii jest też szafa i komoda - i takie do kompletu zamówiliśmy. Jest biała, zobacz sobie:
ZESTAW DREWEX HIPPO ŁÓŻKO SZUFLADA KOMODA SZAFA (857212265) - Aukcje internetowe Allegro
Wysyłam link do zestawu, ale można kupować osobno i tym sposobem rozłożyć koszty w czasie.
Nam się szalenie podoba i myślę, że będzie służyć Lence do 6lat, bo kolejną wymianę mebli pewnie zrobimy jak mała będzie szła do zerówki i trzeba się będzie za mebelkami z biurkiem rozejrzeć:tak: Łóżeczko przyszło nam przed Świętami, jest prześliczne i rewelacyjnie wykonane!! POLECAM!!

U mnie właśnie problem wymiany odpada choć wiadomo meble mogą nie wytrzymać , bo mam taką serie z ikea że mozna do tego wszystko kupić łącznie z biurkiem , stołami , cudami , półkami itp.
mały ma taką komode
IKEA | Meble do przechowywania | Komody | LEKSVIK | Komoda, 6 szuflad
szafe
IKEA | Meble do przechowywania | Szafy | LEKSVIK | Szafa/ 3 drzwi
wyrko
IKEA | Łóżka | Łóżka | LEKSVIK | Rama łóżka o regulowanej długości
ma kolorowe ściany więc meble dlatego stonowane bez bajerków :)
zreszta już wam kiedyś pokazywałam jego ścianki
i regał mam do przewijania zamiast przewijaka na komode

Twoje mebelki bardzo ładne ale ja bym nie zmiesciła rzeczy Szymka w tą komode:-D:-D
 
reklama
elvie3 - bardzo ladne te mebelki, choc komoda troche mala, a szafka znowu bedzie do mnie za duza, mam taki durny ten pokoj bo sciety jest z jednej strony a po drugiej na srodku idzie i wystaje troche komin...i ciezko cos dopasowac

A ja się zastanawiam na razie nad tym czy robić dziecku osobny pokoik czy na początku robić wszystko w naszym (moim i męża) żeby było bliżej do wszystkiegi i chodzić nie trzeba było za dużo... Jak u Was to wygląda? Osobno czy razem?
u mnie zdecydowanie osobno

aniam141 - mi sie ta seria leksvik od ikea bardzo podoba, ale ten kolor...ja potrzebuje biala i szafa tez bedzie mi za duza od leksvik, musze miec szafe do 75 cm szeroka....chyba kupie ta od pax taka polowke 50 cm....nie wiem kurde
 
elvie3 - bardzo ladne te mebelki, choc komoda troche mala, a szafka znowu bedzie do mnie za duza, mam taki durny ten pokoj bo sciety jest z jednej strony a po drugiej na srodku idzie i wystaje troche komin...i ciezko cos dopasowac


u mnie zdecydowanie osobno

aniam141 - mi sie ta seria leksvik od ikea bardzo podoba, ale ten kolor...ja potrzebuje biala i szafa tez bedzie mi za duza od leksvik, musze miec szafe do 75 cm szeroka....chyba kupie ta od pax taka polowke 50 cm....nie wiem kurde

Justa dziecieca szafa z tej kolekcji jest mała bo moja z normalnej jest . białych mebli w ikea mnogo tylko poszukaj sobie z tych normalnych a nie dla dzieci . pewnie coś znajdziesz :)
bo już u kilku osób widziałam białe właśnie takie powybierane z różnych kolekcji
 
Aga - ja na 100% się jeszcze nie zdecydowałam na wózek a moje typy to właśnie Vector AT no i X-Lander XA. Jeszcze się waham :-)
Elvie - mebelki przecudne! :-)
 
Ja łóżeczko zdecydowanie postawię w sypialni: po pierwsze moja wygoda, po drugie nie chcę, żeby Zosia płacząca w nocy zakłócała sen Oli. Myślę, że przez pierwszy rok będzie spała z nami, ale wszystko zależy od tego jak te nocki będą wyglądały.
 
My kupiliśmy łóżeczko drewex z serii hippo i w tej serii jest też szafa i komoda - i takie do kompletu zamówiliśmy. Jest biała, zobacz sobie:
ZESTAW DREWEX HIPPO ŁÓŻKO SZUFLADA KOMODA SZAFA (857212265) - Aukcje internetowe Allegro
Wysyłam link do zestawu, ale można kupować osobno i tym sposobem rozłożyć koszty w czasie.
Nam się szalenie podoba i myślę, że będzie służyć Lence do 6lat, bo kolejną wymianę mebli pewnie zrobimy jak mała będzie szła do zerówki i trzeba się będzie za mebelkami z biurkiem rozejrzeć:tak: Łóżeczko przyszło nam przed Świętami, jest prześliczne i rewelacyjnie wykonane!! POLECAM!!

Widziałam te mebelki na żywo w sklepie Kolorino - są prześliczne, zwłaszcza jak połączone z pościelą firmową Drewexu. Wyglądają też dość solidnie, więc kilka lat powinny przetrwać :tak:.

Ja już się nie mogę doczekać urządzania pokoju dla małej, ale to pewno gdzieś za rok. Narazie dostanie swoje łóżeczko i komodę do naszej sypialni. Zamówiłam komodę u stolarza, żeby dobrać kolor to szafy przesuwnej i żeby zrobił mi szuflady na systemie Bluma - wtedy tak leciutko się domykają. No i koszt o 200 pln niższy niż takiej samo rozmiarowo długiej komody w IKEA.
 
reklama
Do góry