reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Dawno mnie tu nie było wiec w wolnej chwili chciałam nadrobić
ale ten wątek dla mnie... to jak "moda na sukces":-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kiedy nie wejdę jest o wózkach:-) taki mój fart :-p :-p :-p :-p
 
Nie zgodze sie z Toba. Tzn nie do konca. Jasne, ze najbezpieczniejsza pozycja do jazdy jest siedzenie tylem i dlatego tak popularne sa takie foteliki w Szwecji czy Stanach, nawet w wiekszych przedzialach wagowych.
Co do gwiazdek - wystarczy przyjezc sie filmom z tych testow. Np temu:
niby bezpieczna baza Isofix Emmaljunga a fotelik spokojnie sie z niej wyrywa i dziecko lata po samochodzie, zagrazajac przy tym zyciu innych pasazerow - nie mowiac o niebezpieczenstwie dla tego dziecka. Po tym niewypale zgodnie ogloszona, ze isofix nie jest juz gwarancja bezpieczenstwa. I genialny fotelik Renolux - sama zobacz co sie dzieje z dzieckiem
YouTube- Fotelik Emmaljunga First Class i fotelik Renolux 360st. obrotowy - testy zderzeniowe

Ja mialam fotelik, ktoremu pasy wyrywaly sie z siedzenia i dziecko lecialo do przodu. I co tu po bezpiecznym samochodzie jak Ci przy zdzerzeniu 64 km/h dziecko wyleci przez przednia szybe, podczas gdy reszta pasazerow moze nie doznac zadnych urazow.

Ja bazy do małego fotelika nie mam i nie miałam szkoda mi było na nia kasy , większe foteliki to raczej miałam na myśli fotelik już z isofix a nie z bazą . Bazy bym nie kupiła bo kosztuje tyle co fotelik a mi nie przeszkadza montowanie fotelika małego pasami
. Wnioske z tego jest jeden lepeij dobrze jeździć i nie mieć wypadków :-D bo tak naprawdę jak się nie ma farta to nie ma super fotelika . :tak:
Filmów z testów nie ogladałam , bo co z tego że je zobacze jak większość tych fotelików dla mojego synka się nie nadawało:no: Miał w nich niewygodnie i nie wytrzymał by godziny jazdy w takim .

Jane nomad bardzo fajne wózio kolezanka ma .
Ale mi się bardziej podoba concord bardzo podobny do nomada
FUSION TRAVEL SYSTEM 3w1 +PROTON+ION CONCORD 2010 (877103478) - Aukcje internetowe Allegro

zreszta mogę sobie poogladac tylko bo ja już mam dwa wózki:-( i mąz by mnie ubił za trzeci:-D
 
Dziewczyny próbowałam u nas na majowym forum, ale chyba żadna z kobietek nie miała problemów jeszcze z pleckami,także piszę tutaj - czy któraś z Was używa pasa ortopedycznego? Bo ja zastanawiam się nad kupnem. Mam straszne bóle pleców i to już teraz w 22 tyg,a co będzie poźniej... ?! Jeśli używacie to jakiej firmy albo słyszałyście od kogoś że poleca konkretny?
 
corina - nie mam pojecia, pierwsze slysze o takim pasie, mam juz nieraz lekkie bole plecow i jak siedze to teraz czesto z poduszka ta do karmienia i jest mi wygodnie
 
dziewczyny ciagle szukam komode (z przewijakiem osobnym) i szafe do pokoju dla malej, i koniecznie biala i te co mi sie podobaja to strasznie drogie, a nie chce tyle wydawac bo to nie wiadomo czy dziecko gdzies nie porysuje czy pobrudzi i wogole... no i chyba zostaje mi tylko ikea.. choc i tam ciezko jest cos razem skompletowac...
kupila juz ktoras cos takiego?
 
My kupiliśmy łóżeczko drewex z serii hippo i w tej serii jest też szafa i komoda - i takie do kompletu zamówiliśmy. Jest biała, zobacz sobie:
ZESTAW DREWEX HIPPO ŁÓŻKO SZUFLADA KOMODA SZAFA (857212265) - Aukcje internetowe Allegro
Wysyłam link do zestawu, ale można kupować osobno i tym sposobem rozłożyć koszty w czasie.
Nam się szalenie podoba i myślę, że będzie służyć Lence do 6lat, bo kolejną wymianę mebli pewnie zrobimy jak mała będzie szła do zerówki i trzeba się będzie za mebelkami z biurkiem rozejrzeć:tak: Łóżeczko przyszło nam przed Świętami, jest prześliczne i rewelacyjnie wykonane!! POLECAM!!
 
Dziękuję:-)
Jak znajdę chwilkę to już nasze "ubrane" w 13-elementową pościel cyknę i na forum wrzucę.
Aha, łóżeczko ma gryzaki po bokach, żeby maluchy nie gryzły drewna;-) Dokupiliśmy też kółeczka, więc łatwo je można przemieszczać.
No i jest sosnowe a nie z jakiejś sklejki, którą nie wiadomo z czego zrobiono.
Jesteśmy bardzo z zakupu zadowoleni:tak:
 
reklama
A ja się zastanawiam na razie nad tym czy robić dziecku osobny pokoik czy na początku robić wszystko w naszym (moim i męża) żeby było bliżej do wszystkiegi i chodzić nie trzeba było za dużo... Jak u Was to wygląda? Osobno czy razem?
 
Do góry