reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Justa dziecieca szafa z tej kolekcji jest mała bo moja z normalnej jest . białych mebli w ikea mnogo tylko poszukaj sobie z tych normalnych a nie dla dzieci . pewnie coś znajdziesz :)
bo już u kilku osób widziałam białe właśnie takie powybierane z różnych kolekcji
no wlasnie juz namierzylam pare rzeczy, na weekend pojade do ikea i poogladam na zywo i wtedy mam nadzieje ze cos wybiore:-) narazie stoi na tym:
IKEA | Aufbewahrungsmöbel | Kommoden | KVIBY | Kommode mit 4 Schubladen
IKEA | Baby | Aufbewahrungsmöbel | HENSVIK | Regal
IKEA | Baby | Wickeltische & Babypflege | HENSVIK | Wickeltisch/ Kommode
IKEA | Baby | Aufbewahrungsmöbel | HENSVIK | Kleiderschrank

aga81 - bardzo fajny ten wozek, niektore z dziewczyn tutaj tez sie nad nim zastanawiaja, bo juz go widzialam tu na formu, a jak bedziesz dbala o wozek to tez mozesz go potem gdzies sprzedac, a kolyska do sypialni naprawde sliczna i pomyslowe rozwiazanie, ja tez mam dom pietrowy i jakos na taki pomysl nie wpadlam, mam kolyske u malej w pokoju na kolkach ze moge do sypialni czy gdzies przewiezc ale na dol to bede ja musiala tak na rekach brac..
 
Justa - ta komoda też bardzo fajna
IKEA | Meble do przechowywania | Komody | HEMNES | Komoda, 3 szuflady

Aga - czasai bez tego wózka by było ciezko się gdzies dostac :no: Bo mutsiaka nie byłam w stanie wtaszczyć do autobusu , a ludzie chamiska mało do pomocy skłonni także wolałam lekki wózek i sama sobie radziłam . Teraz już tylko autem śmigam w sumie mi nie przeszkadza waga wózka ale jakos kocham tego maclarena . :-D
 
Wronka ten X-lander jest boski, wczoraj własnie oglądałam na necie i tak mnie ten kolor zachwycił, ale nie wiem czy dla córci będzie odpowiedni. Musze jeszcze w sklepie dokładnie pooglądać wózki, bo ja póki co to tylko przez neta i to co znajome mają, ale od samego początku X-lander to mój typ.

A mam pytanie pewnie głupie, i już się wstydzę :zawstydzona/y: czy do wózka potrzebna jest pościel odzielna, bo znalazlam coś takiego na allegro i tak dumam ** BABY-RAJ**KOMPLET DO WÓZKA 4 el (882476935) - Aukcje internetowe Allegro
 
wronka - ladny ten wozio, i wlasnie na ten kolor co podajesz link sie zdecydowalas?

justa tak:tak:, ale wiesz jak to jest, dopóki nie zapłacę to jeszcze moge zmienic zdanie:-D:sorry2:, oby nie, bo mnie chyba maz udusi, od jakiegos czasu tylko siedze i czytam o wozkach i mu truje:-D. Jemu jednak ten wozik się własnie podoba:-)

A teraz zmykam do fryzjera..pa
 
justa tak:tak:, ale wiesz jak to jest, dopóki nie zapłacę to jeszcze moge zmienic zdanie:-D:sorry2:, oby nie, bo mnie chyba maz udusi, od jakiegos czasu tylko siedze i czytam o wozkach i mu truje:-D. Jemu jednak ten wozik się własnie podoba:-)

A teraz zmykam do fryzjera..pa

tylko nie zapomnij później pochwalić się nową fryzurą:-)
 
reklama
Czy mi się wydaje, czy X-Lander z nowej kolekcji ma większą gondolę?? Kolorystyka z 2010 jest o wiele ciekawsza niż ta wcześniejsza..:-)
Aga - jeśli to nie tajemnica to daj mi namiar na Vectora w promocji, kupowałaś go w sklepie czy przez internet, ciekaw jestem ile kosztował i jaki kolor wybrałaś?
Czuję, że czeka mnie ostatnie podejście do tematu wózek.. z dwóch modeli łatwiej wybrać, niż np z 10 :-D:-D
 
Do góry