reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Ponoc wada jego jest waga, co mi nie przeszkadza, bo wozek bede tylko pchac. Ma tez nie za duza spacerowke, ale ta ma posluzyc z kolei tylko do 2 roku zycia, wiec wystarczy. Dla 3 latka mam wozek po pierwszym dziecku.
Tutaj mozna zobaczyc tego Bebecara: Bebecar

Ile ma twoje starsze dziecie bo nie masz żadnego suwaczka ?
Kurde mój to już teraz nie chce jeździć w wózku i soacerki sa z buta tylko , a trzy letni to już chyba wogóle wózka na oczy nie będzie ogladał.. Ale to taki typ to moje dziecie:-D

Sama nie wiem co zrobic :confused: Wiem, ze na poczatku dzidiza bedzie duzo u nas spala. Pierwsze dziecko odseparowalismy dopiero po 1,5 roku jak skonczylam karmic piersia i to bylo bardzo ok. Wtedy juz maly nie budzil sie w nocy i w zasadzie spal tylko w swoim lozeczku, wiec udalo nam sie go przeniesc z malymi klopotami z mojej strony ;)))
Teraz mam dylemat...czy lozeczko postawic do naszej sypilani, czy zrobic osobny pokik, czy w ogole go nie robic tylko pozniej dzieci razem wpo roku polozyc w pokoju starszego. Moja znajoma twierdzi, ze to blad robic dwa osobne pokoje dla takiego malego rodzenstwa, bo to bardzo dzieli. Ma ktoras juz 2 dzieci i doswiadczenie w tej materii??? Czy jest sens urzadzania dla 2 maluchow dwoch pokoi?

Ja nie mam dwojga ale mimo posiadania pustego pokoju nie zrobię napewno drugiego jakoś nie widzę sensu bo młody teraz i tak w sumie bawi się tam gdzie my jesteśmy :tak: Pewnie z drugim to samo będzie więc ten jego pokój to jest do spania i jako składownia zabawek i jego rzeczy . Komode mam w sumie sporą to tam będa bieliźniane rzeczy , a część z jego szafy wywale do naszej i jakoś się dwoje tam pomiesci . Za kilka lat dzieciaki rozdziele dopiero . Łóżeczko zostanie w pokoju Szymka , do sypialni mam kosz na początek i cicho liczę na to że córcia będzie przesypiała nocki po 4 miesiącu jak SZymek:tak: Wiem nadzieja matką głupich:-D Wtedy by dostała wylot do Szymka . Zresztą jak wiem u kolezanek to starsze dzieci czasem się domagają przeniesienia do nich młodszego bo w sumie może być dziecku przykro że maluch jest z nami a ono samo.
 
A ja się zakochałam..heheh jednak wracam do x-landera, to jest moj typ nr 1 jak narazie. Mam nadzieje,ze juz się nie zmieni, bo przeczytałam chyba już wszystkie mozliwe fora nt wózkow:-D. Poki co chce takiX-lander XA spacer + gondola x-pram 2010- kurier gratis - 1519.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki i meble najlepszych firm : maxi cosi, mutsy, casualplay, baby vox. Ostatnio zastanawiałam sie nad tym DELTI EMU (jak Wam już posałam), ze względu na wage 11kg, ale byłam w sklepie, poogladalam go dokładnie, poprosilam Panią żeby mi go złożyła i.....chwycilam w jedną rękę stelaż, w druugą gondole i doopa, i tak nie dałabym rady wtachac się z nim na 4 pietro:szok:. Swierdzilam więc,ze mam gdzies wagę i wracam do x-landera, najwyżej stelaż bedę zostawiac w aucie na parkingu:tak:
 
Aniam Moj ma 3,5 roku i juz tez nie jezdzi w wozku. Ale jak mial 2 lata to dokupilismy lekka przewozowke na wypady do sklepu czy dluzsze spacery po deptakach. Sporadycznie korzystalismy- ale nie powiem - przydala sie, szczegolnie podczas wycieczki.
Mamy czesto boja sie o wielkosc spacerowek, ale prawda taka, ze takie 2-3 latki to w wiekszosci w przewozowkach siedza, bo te dla nich i wygodniejsze i dla mam poreczniejsze.

I wiecie co - podjelam decyzje na goraca - kupilam kolyske :sorry2: do sypialni.
THE FIRST YEARS kolyska lozeczko przewijak GRATIS (875478828) - Aukcje internetowe Allegro
Mlody przez pierwsze miesiace tylko spal i brakowalo mi czegos mobilnego. Niektore mamy uzywaja wozkow, ale ja mam pietrowy dom i to odpada. A tak chwyce w reke i przeniose gdzie chce.
Droga, ale najwyzej ja odsprzedam. Przeciez takie rzeczy sie nie niszcza.
super ta kołyska:tak:, nie dosc ze sliczna to jeszcze funkcjonalna:-D
 
reklama
Aniam Moj ma 3,5 roku i juz tez nie jezdzi w wozku. Ale jak mial 2 lata to dokupilismy lekka przewozowke na wypady do sklepu czy dluzsze spacery po deptakach. Sporadycznie korzystalismy- ale nie powiem - przydala sie, szczegolnie podczas wycieczki.
Mamy czesto boja sie o wielkosc spacerowek, ale prawda taka, ze takie 2-3 latki to w wiekszosci w przewozowkach siedza, bo te dla nich i wygodniejsze i dla mam poreczniejsze.

I wiecie co - podjelam decyzje na goraca - kupilam kolyske :sorry2: do sypialni.
THE FIRST YEARS kolyska lozeczko przewijak GRATIS (875478828) - Aukcje internetowe Allegro
Mlody przez pierwsze miesiace tylko spal i brakowalo mi czegos mobilnego. Niektore mamy uzywaja wozkow, ale ja mam pietrowy dom i to odpada. A tak chwyce w reke i przeniose gdzie chce.
Droga, ale najwyzej ja odsprzedam. Przeciez takie rzeczy sie nie niszcza.

Ja woże małego w maclarenie od 6 miesiaca , jak mieszkałam w wawie u śmigałam komunikacją to szlag mnie trafił z mutsiakiem i marzyłam o czymś lekkim i maclaren to był strzał w dziesiatkę . Kocham ten wózek teraz też powoże małą 6 miechów i maclareniku witaj :tak: Waży 7 kg jest zwrotny , poręczny , mały do auta , rozkładany na płasko . Szymek wazy 13 kag i spokojnie ma w nim luz:tak:
Kołyska fajna i powiem Ci ze te kolezanki co miały to sprzedały na allegro w dobrej cenie te kołyski więc fajny zakup . Ja mam taki kosz na stelazu więc będę go używała ( kuzynka kupiła na ciuchach ) co do pokoju to zawsze potem można zrobic drugi nawet z podobnymi meblami ale chyba nie ma sensu skoro i tak jedno dziecko za drugim będzie leciało .. No chyba że istnieją 4 latki bawiące się we własnych pokojach , ale ja takich nie znam ( nie mówie tu oczywiście o chwilowej zabawie:-D )

Wronka - no i masz sprawdzony wózek a nie nowośc co też jest ważne:tak:
 
Do góry