reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

dziewczyny ile juz rzeczy nakupilam :-) a co jedne to piekniejsze!! normalnie napatrzec sie nie moge na te spiochy, bodziaki itp...cudenka!!i porozmawialam z moimi kuzynkami, co teraz porodzily dzieci i mowily mi ze na poczatek 8-10 kompletow dla dziecka to stanowczo za malo, bo gdzies przeczytalam ze powinno sie miec na poczatek kolo 8 kompletow calosciowych dla dzidzi (tzn. np spiochy, pajacyki, kaftanik+spodenki, body+rajtuzki itp...) moje kuzynki mowia ze mialy duzo wiecej...ze dzidzie nieraz 6 albo wiecej razy na dzien przebierac trzeba hihi, kupilam juz 8 pajacykow rozpinanych z przodu, 4 body i 4 kaftaniki jak narazie...

Ja tez uważam że to za mało . Tylko rozmiarku newborn nie warto kupowac za wiele . raczej te 0-3 miesiace to dłużej dziecie połazi .
Oprócz pajacyków miałam i mam dresiki takie na wyjście spodenki i bluzy ze 3-4 takie komplety , bluzeczki z długim rekawem takie bawełniane i spodeneki dresowe ( teraz mam ich koło 20 szt do rozmiaru 68 ) niektóre były takie że ładnie wygladały z zawinięta nogawka i słuzyły super długo .
Dla dziewczynki to fajną rzecza ( wiem od kolezanek ) sa leginsy. Do tego tuniczka ( tez na długo wystarcza) i fajnie dziewczynka i wygodnie ubrana:tak:
No i takie miałam tez ciucho wyjściowe znaczy się jeansy i jakiś bezrękawnik czy inne cudo ale rzadko zakładałam bo mi się wydawało że to mało wygodne dla takiego dziecia
 
reklama
ja mam po kilkanascie body,kaftanikow,i spioszkow:-) wkrotce dokupie pajacyki,ale nie duze bo u mnie w Hiszpanii szybciutko sie lato robi:tak::-):-):-)
 
Mam kilka sztuk tego body,ale jesli lato bedzie takie gorace (35-40 stopni) jak ostatnio to moze maluch bedzie jezdzic w samym pampersie:tak:
 
Mam kilka sztuk tego body,ale jesli lato bedzie takie gorace (35-40 stopni) jak ostatnio to moze maluch bedzie jezdzic w samym pampersie:tak:
Ale Ci juz zazdroszcze tej pogody... Ja to sie zastanawiam, czy jak lato bedzie takie jak kilka poprzednich czy wogole wykorzystam te sukieneczki, rampersiki czy sandalki ktore juz zakupilam :no::no::no:
 
maluszek pewnie bedzie miec cos na sobie;-),ale cos lekkiego,zawsze w taki upal mozna zakryc dziecko,pieluszka tetrowa:-)

a takie upaly powyzej 35 to norma,i jak juz nie ma wiaterku to sa meczace:-( i dzieci trzeba poic aby sie nie odwodnily:tak:

zreszta do lata jeszcze daleko,jak sie malenstwo urodzi to bedziemy myslec co i jak;-)
 
Właśnie siedze na allegro i kompletuje- narazie na kartce- wyprawkę, już powoli mam dosyć tyle tego jest....ale znalazłam jednego sprzedawcę i od niego większość będę kupować. Myślę, że do zamawiania wezmę już w przyszłym roku:-D Dobrze że mamy już łóżeczko i wózek bo to zajęło naprawdę sporo czasu- tzn który wybrać, teraz kolejnym dylematem jest monitor oddechu, może macie jakieś opinie i zdanie na ten temat...?
 
http://www.pajacyk.pl/

Drogie Mamy!
Jesli codziennie lub czesto masz wlaczony komputer, kliknij tez na brzuszek pajacyka w powyzszym linku.
Nas takie klikniecie nic nie kosztuje, a kazde klikniecie to pomoc dzieciom; sponsorzy placa na rzecz pajacyka za kazda odslone i klikniecie

Pozdrawiam serdecznie, i nie zapomnijcie, codziennie pomoz i kliknij!
 
reklama
Do góry