reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Moje piętrowe taaakie drogie nie było...swoją drogą elvie 2,5 tysia za kilka desek, przesada. No, ale jeśli Tobie to pasuje to zdecydowanie to pierwsze, widać ,ze jest bezpieczniejsze. W tym drugim te barierki u góry w ogóle nie spełniają moim zdaniem norm bezpieczeństwa, a już dół to porażka totalna. mamusia nie koniecznie trzeba nowe łóżka kupować przy rozdzielaniu dzieci:-). Ja kupiłam piętrowe z którego później robi się dwa osobne łóżka, także mam kłopot z głowy ;-)
 
reklama
Dziękuję! Udam się zatem do stolarza i zapytam za ile by nam takie łóżko zrobił. To białe bardziej by nam wizualnie pasowało, bo dzieci mają już białe meble. Sosnowe to jednak drewniane i pewnie dłużej posłuży. wronka - o takiej opcji właśnie myślałam, żeby później te łóżka rozdzielić.
 
Gosieńka super to Twoje łożko :tak: Tym bardziej jakl ktoś nie ma mega wielkiego pokoju .

Na małe metraże to jeszcze fajne
KURA Dwustronne łóżko - IKEA

koleżanka to kupiła i starszak na górze spał .
A kiedyś jak u niej byłam to wymyśliłyśmy żeby na dół dac sam duży materac . I córa jej tam śpi . Zlecieć nie ma skąd , bo jest na dole , a i cenowo wyszło z sensem :tak: Wcześniej jej starszak miał tam kącik do zabawy .
 
gosienko - pomysł ok, ale ja bym chciała, żeby to jeszcze fajnie wyglądało, a to jak dla mnie totalne szkaradztwo. O gustach się nie dyskutuje, ale ja wolę sosnowe;-) No i zależy mi żeby były 2 łóżka do spania króre później się rozdzieli. aniam - te z ikei w sobotę widziałam, nie wyglądało solidnie, więc odpuściłam. Zapytanie do naszego stolarza wysłałam i dostałam info, że taniej będzie mi kupić, bo on musiałby przestawiać maszyny i mnóstwo zachodu by z tym było. Sprawdzę jakiś mniej znanych stolarzy w okolicy, może oni czas mają i chętnie zrobią.
 
łypie po tym allegro i nawet nie wiedziałam że taką jazdę można kupić

SUPERIOR 80x200 łóżko piętrowe 3 osob MEGA SOLIDNE (3665833269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

laski jakby się którejś trojaczki trafiły , a sypialnia jedna by była , też można temat rozwiązać :-D:-D

Elvie dla mnie porażką jest stawianie piętrowego wyra jak ma się spory dom :tak:
One nigdy nie będą piękne , a stawia się je z tytułu oszczędności miejsca , żeby dzieciom nie zagracić pokoju i nie zabrać miejsca do zabawy czy nauki :tak:
 
Elvie ja wiem że o gustach się nie dyskutuje, ale żeby od razu to było szkaradztwo :szok: Dla mnie to normalne łóżko piętrowe, może nie mega wypasione ja te które ty wstawiałaś, może nie za taką kasę ale Emilowi się podobało a to chyba najważniejsze :tak:No czasami tak jest że nie ma się na koncie czy w słoiku nie wiadomo jakiej kasy i trzeba wybierać między tym co nam się podoba a tym na co nas stać.Pomyśl też czasami o tym jak będziesz swoje opinie wrzucać bo generalnie lekko irytująco zaczyna się robić :baffled:

Aniam dokładnie my je kupiliśmy właśnie dlatego że mieliśmy bardzo małe mieszkanko i pokój chłopców też nie był duży.Łóżko duże ,mega pojemne półki, w szafie dzieciaki sobie pikniki urządzały.Helenka teraz czeka aż je złożymy . najwyżej jakieś naklejki ponaklejamy żeby je rozweselić i będzie zadowolona :tak:
 
Ostatnia edycja:
gosieńka jest masa fajnych naklejek na allegro :tak:
Ja sama mam kilka na zwykłych szafach z ikea :tak: Do tego mamy kolorowe ściany .
Dzieciakom w sumie nie wielkim kosztem można fajnie pokój wykombinować .
Ja zresztą specjalnie kupiłam zwykłe drewniane , meble a zrobiłam kolorowe ściany żeby były na dłużej .
Potem ściany zrobię " normalne " meble zostaną i już się z tego młodzieżówka zrobi.
Wolę jednak palmy niż nowe meble za kilka lat :-D:-D
A no i jeszcze jest to ikea bo zawsze dokupię resztę do kompletu za jakiś czas . Np. biurko .:-D:-D
Na biurko zresztą już poluję .. na dziale z przecenami :-D
. Wyro i komoda tez z tego działu pochodzą :-D:-D
 
gosienko - bardzo przepraszam, ale szczerze napisałam. Mam uraz do tego koloru i tyle. Mój M. też mnie uszczęśliwił szafą która do dziś na antresoli stoi i w tym kolorze jest, a ja jej nie znoszę i szkaradztwem właśnie nazywam. Poza tym złap dystans, bo nie każdemu tu wszystko musi się podobać. Jak jechałyście moje kalosze czy inne rzeczy to nie wchodziłam w dyskusję, że jak tak można było napisać itp. itd. No i jeśli chodzi o cenę to nasze dzieciowe meble też drogie nie były, a wyglądają wg mnie pięknie. aniam - dzisiaj M, stwierdził podobnie, że skoro mamy tyle kasy bulić za piętrowe to lepiej już teraz zrobić docelowo dwa pokoje i mieć z głowy problem z szukaniem łóżka dla Maćka, bo dostanie identyczne jak Lenka tylko 200x80.
 
reklama
Elvie ależ ja mam do większości rzeczy dystans, ale generalnie nerwy mi puszczają jak nieraz czytam co wypisujesz, a ja raczej spokojna jestem czyż nie ? Tak na spokojnie poczytaj swoje ostatnie posty i zobacz co w nich dominuje, kasa,kasa, metki , pełna szafa itp.
Pomyślałaś kiedyś że nie wszystkich stać na większość rzeczy o których piszesz, że aby kupić do szkaradne łóżko mój S musiał cholernie ciężko pracować i to w takich warunkach o których ty nawet nie wiesz :wściekła/y: są dziewczyny na forum które ledwo wiążą koniec z końcem i nie w głowie im kalosze Prady.
Ja jestem tak wychowana, że nawet jeżeli coś mi się nie podoba to milczę, w życiu nigdy bym komuś nie napisała że coś jest szkaradne, czy łózko , czy buty czy sukienka.Nie jesteś wyrocznią jeżeli chodzi o modę, kosmetyki, każda z nas ma swój gust , każda ubiera się jak chce w co chce i tak naprawdę liczy się to co ma się w głowie i w sercu a nie to co na sobie co w domu i jakim autem się jeździ.

Soryy dziewczyny mam gorszy dzień dzisiaj , ale dla mnie to forum ma być odskocznią od codzienności od cholernego bólu pleców a ostatnio jest tu mega monotematycznie zwłaszcza na tym wątku i czasami czuję się jak ktoś gorszy bo jedyną rzeczą jaką mogę się pochwalić to zakup kurczaków :-( Ech szkoda gadać
 
Do góry