reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Ciekawa jestem tylko jakie są efekty uboczne stosowania takich specyfików, pewnie świeci się w nocy
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
muahaha, a ile sie na pradzie zaoszczedza... ;-)

Ja znalam tylko jedna babke, ktora na diecie koktailowej zrzuciala cala mase kilogramow. Po schudnieciu bylo git przez jakis czas, a pozniej z zaskoczenia zaatakowalo ja jojo i z nawiazka nadrobila. Jesli sie nie myle to byla to dieta cambridge, wiec cos innego niz te kaktaile z ori...


Po tym co gosienka wkleila powyzej moge tylko powiedziec, ze ten koktail to zwykly zapychacz (• Pij jedną porcję koktajlu Natural Balance 30 minut przed lunchem, druga na podwieczorek,a trzecią wieczorem po kolacji, kiedy poczujesz nagły przyływ głodu. ),no a pozostale porady to zadna nowosc. Wszyscy wiemy ze tak nalezy postepowac - w sensie jesc regularnie, duzo pic - zwlaszcza przed posilkiem - nie brac dokladek i regularnie cwiczyc, aby trzymac linie - Ameryki nikt tu nie odkryl.

Poszlam kalosze kupic - pomyslalam ladna pogoda, wiec z pewnoscia nie zrobie zakupu pod deszczowym przymusem. poprosilam o rozmiar, zalozylam i... Zonk. Poprzednio mierzylam je na leginsy, a teraz na jeansy. No i niestety zakonczenie cholewki jest zbyt ciasne
:-( Byloby mi wiec niewygodnie. Chlip, chlip, chlip.
 
reklama
Zielona no nie wiem czy zaoszczędzisz na prądzie bo ciekawa jestem ile to cudo kosztuje , ale pewnie Elvie za chwilę nas oświeci ;-)jak już oświetlenie zamontuje :-D
Mamy pochlipać razem z tobą:-( może to znak że inne buty na ciebie czekają :tak:
 
gosienko - oczywiście, że poza piciem zalecane jest prowadzenie zdrowego trybu życia w kwestii odżywiania i sportu, ale moja znajoma zaskoczyła nas ostatnio faktem, że nic nie ćwiczyła a i tak schudła i muszę przyznać, że kondycję skóry ma taką, że nie jedna babka w jej wieku mogłaby pozazdrościć. Sama nie zamierzam jej stylu naśladować, ale fakt jest faktem, a że babkę znam to wiem, że prawdę mówi i że faktycznie tak było. Nie namawiam nikogo ani do picia ani do ograniczania diety do koktajli, nie jestem też z tych, którzy tabletkami chcą dietę codzienną zastąpić.
 
Elvie, bo prawda jest taka, ze kazdy z nas ma zupelnie inne predyspozycje do tycia i chudniecia. Niektorym pomagaja zapychacze, innym wystarczy regularne jedzenie, a inni moga na rzesach stawac i nie chudna.

Gosienko, pewnie ze chlipac ze mna.

Ide mloda na zakupy zabrac - stary w pracy, a my musimy mu jakis gift na jutro upolowac ;)
 
Rozważamy zakup za 3-4miesiące łóżka piętrowego i chciałam Was o opinie prosić. Czy Lena nie jest za mała? Biorąc pod uwagę jej wiercenie się wybrałam 2 opcje: ŁÓŻKO PIĘTROWE EXCELLENT SZUFLADY SCHODY 90x200!!! (3627789086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Łóżko piętrowe - DZIECIĘCY RAJ 2 - KOMPLETNE-RATY! (3624327456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wydają mi się bezpieczne. Macie jakieś doświadczenia z takimi łóżkami? Możemy też rozdzielić dzieciaki, ale wtedy ja musiałabym sobie gabinet na antresolę przenieść, a oni lubią ze sobą spać i się bawić i na ten moment niekoniecznie chcę mieć dwie bawialnie w domu.
 
Zielona z jednej strony szkoda, ale z drugiej będziesz miała tylko jeden wydatek bo pewnie coś cieplejszego i tak musisz kupić przy tych waszych -30, brrr.

Elvie ja bym się chyba bała moją szogunkę do piętrowego wsadzić, ale jeśli już to zamówiłabym chyba raczej u stolarza bo te ceny łóżeczek, które wrzuciłaś to z kosmosu są. Nam robił łóżeczko stolarz, jest bardzo wygodne i solidne, a zapłaciliśmy 700zł więc za piętrowe pewnie w 1500zł byście się wyrobili.
Moja przyjaciółka ostatnio takie łóżko kupiła, tyle, że u nich bliźniacy w wieku 3 lat, a że miejsca nie mają na dwa oddzielne to takie im się świetnie sprawdza:
ŁÓŻKA ŁÓŻKO PIĘTROWE rozsuwane KUBUŚ 2B dla dzieci (3628113190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
Moje dzieci razem nie śpią , bo by zabawa była zamiast spania :-D:-D
Ale jakby lubiły , to pewnie bym materac kupiła od wyra sypialnego i na podłodze by sobie kimali , dopóki by nie chcieli czegoś innego .

Ja tam też w nosie mam suplementy , trzeba dobrze jeść i mądrze a nie się szprycować .
 
reklama
elvie jak bym miała wybierać spośród tych dwóch to wybieram pierwsze wydaje mi się bezpieczniejsze. Ale ceny są kosmiczne. Wybrałabym raczej coś tańszego tym bardziej, że jakiś czas rozdzielisz dzieciaki i znowu będziesz kupowała im łóżka.
 
Do góry