reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maluszki z maja 2007

ania bzikuje na calego sniadanko juz spapusiala
teraz wyciaga mi wszystko z szuflady z biurka:)
ja robie zupke pomidorowa drugiego chyba nie bede robic najwyzej wyciagne ruskie z zamrazalnika:)
:-)
 
reklama
ja dzis mam bigos wiec nie gotuje hi trzeba go wreszcie zjesc
my dzis wybierzemy sie na spacerek chociaz rano padalo ale teraz juz swieci sloneczko
a jaka u was pogoda
 
martwie sie troszke o anie bo od kilku dni zauwazylam ze trze uszko i je chwyta
nie wiem czy to forma zabawy poznawanie wlasnego ciala
czy nie daj boze jakies zapalenie:(
ale nie ma goraczki i jak ja dotykam w uszko to nie protestuje wiec ja chyba nie boli
 
Witam widze ze znow polki nie dzialaja wrrr....jak mam chwile wolna dziecko spi facet w pracy to forum nawala:wściekła/y:
my pospacerwalismy,zaliczylismy hustawki a teraz malutki zasnal
a ja sobie kawke popijam i wafelki zajadam
ale chyba tu nikogo niema szkoda
:-(
 
Kurde ale sasiad mnie wnerwia akurat teraz jak moj maly spi to on sobie nowe drzwi
na korytarzu wycina bo ma za dlugi do lazienki musi to teraz robic taki halas ze zaraz maly sie obudzi wrrr......powiesic go za jaja:tak::tak::tak:
:tak:
 
reklama
Hmmm.....cos nikogo niema szkoda jak mam wolna chwile to pusto
wy pewnie na spacerku wszystkie jestescie:tak:
moje baby jeszcze spiunka
:-)
 
Do góry