reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki z maja 2007

reklama
Dobry wieczor jest tu ktos???
mi znow polki nie dzialaja kurde ciagle nawala tamto forum
ja proboje uspac malego ale na razie sie cieszy w lozeczku a tak to byl juz marudny
zaraz zwariuje hihi
hej magda, nie jestes sama z tym usypianiem
mały juz zasypial jakas godzine temu ale wrocil mąż z córą i koniec spania juz sie wyspal:wściekła/y: na dodatek szalu dostaje z nim bo marudzi, no i w koncu ktora to godzina :crazy: zwariowac mozna naprawde, juz czasami sil nie mam:-:)-(
 
hej magda, nie jestes sama z tym usypianiem
mały juz zasypial jakas godzine temu ale wrocil mąż z córą i koniec spania juz sie wyspal:wściekła/y: na dodatek szalu dostaje z nim bo marudzi, no i w koncu ktora to godzina :crazy: zwariowac mozna naprawde, juz czasami sil nie mam:-:)-(
Wierze ci aneta u mnie tak samo tym bardziej ze maly taki rozdarty ryczy z byle powodu i lazi za na wszedzie no i nieraz jeszcze hania da mi tez popalic swoim zachowaniem kurde nieraz to ja juz tez przynich wysiadam jaka ja jestem szczesliwa jak oni spia wtedy tak fajnie wygladaja:tak:
 
haha,ja to zawsze mówie jak ktos pyta czy dzieci grzeczne , ze tak, ale jak śpią i jeść nie wołają,hi
 
reklama
Do góry