reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Hallo a co tu taka cisza??:szok:
Dziękuje za życzonka, my dalej "kiblujemy" w domu, choć ponoć od jutra ma być już lepiej:-). Ja dziś zaliczyłam fryzjera i zmieniła całkowicie image:tak: Dodatkowo kosmetyczka także humor od razu lepszy:-D
Młodemu idą nadal zęby także maaarudowo:eek:
Wszystkiego najlepszego z okazji 16 i 15:-)
 
reklama
HANIU pokażesz swój nowy image?
u nas dziś była pierwsza krewka:-(uderzyła buzią o wannę:-(ale na szczęście nic poważnego-uffffffffpoza tym tak skakała u prababci na łóżku ,że na nią wskoczyła,a,że prababcia sieziała na skraju łóżka -spadła:szok:nie było mnie przy tym....ale nasz szaleniec wariuje:szok:
dziś zwlekłam się z łózka o 9.30:szok:dziś zrobiłam sobie ładną fryzurkę i make-up i nawet debet na koncie nie zapsuł mi humoru;-)
 
Hej dziewczyny nie będę się za bardzo rozpisywać bo nie bardzo wiem co się tu dzieje, tyle czasu mnie nie było. Sory.
Ale niedawno byliśmy na wyjeździe i u znajomych, a przy Olce za bardzo nie da się posiedzieć przy kompie w ogóle to chodzi mi spać po 23 poprzestawiało się od czasu wyjazdu także nawet chwili dla siebie nie mam :-(.
Mały szatanik z niej masakra wszędzie wejdzie akrobatka mała, w domu nawet małe przemeblowanie zrobiliśmy bo wspinała się na górę łóżka i strach , posiada już 12 zębów i następne się szykują, nie choruje na szczęście.
To prawda dzieciaczki tak szybko urosły że :szok: już 16 mies mineło.
marzenko- oj biedna jula trzeba uważać chociaż nie zawsze jesteśmy w stanie, ola spadła mężowi ostatnio ze schodów na szczęście też nic poważnego się nie stało.
 
Witajcie zaglądałam tu wczoraj z chęcią skrobnięcia, ale ta straszna tragedia tej młodej kobiety co zginęła tak mnie przybiła że odechciało mi się pisania. Straszna tragedia dwoje malutkich dzieci i trzecie w drodze i to już na finiszu:-(
Także tylko skrobnę Jolu fajnie że się odezwałaś wpadaj częściej
Marzenko pokaże swoja nową twarz, postaram się w końcu wrzucić fotki przez weekend, ponoć znów ma być do d...:wściekła/y:
 
ale tu pusto....
faktycznie,smutna historia:(((((((((
u nas wyszedł 9 ząbek,w końcu na dole(były tylko dwie jedynki:)poza tym SZALEŃSTWO julkowe....po wekendzie padam,ona jst niezniszczalna....
 
Na razie posłałam na maila zdjęcia z plaży. Do Picasy wrzuciłam aż 5 zdjęć:szok::-D min z aquaparku (niestety mój syn na każdym figuruje z smokiem :no: ale to był jedyny sposób by wody nie spijał z basenu:-D
Idę jeszcze pomadrować z drugim aparatem to wrzucę więcej fotek
 
Hej ale tu pustki :szok:
haniu- zdjęcia fajne
justyś- to sobie zaszalałaś oj to uczucie na drugi dzień koszmar :crazy:
A podesłałam trochę nowych fotek.
u nas olka jak zwykle szaleje, mam teraz siostrzeńca 10 letniego na kilka dni ale super sprawa zajmie się olą troszkę to mam luz
 
reklama
Do góry