reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

reklama
JUSTYŚ A TY CO?????????@ SIĘ ZBLIŻA CZY JAKI CZORT?
hmmm a u mnie się nic nie dzieje,jakaś wyciszona jestem ostatnio,tylko czy to nie cisza przed burzą??????????oby nie...
dziś w sklepie jula tak krzyczała mniam mniam,że musiałam jej chleb rozpakowac...teraz uczymy się na nocnik i na wc,dużo więcej pieluch teraz zużywam:-)
ANIA kiedy ROWY?
HANIA jak tam już lepiej z tymi nieszczęściami?buuuu ale się miałaś;/
a gdzie reszta mamusiek?
 
Oj MARZENKA jak Ty mnie dobrze znasz... Tak przyszła @ ale z wielkim hukiem... Jakas masakra hormonalna mi sie traiła w tym miesiącu:eek: Ale juz jest ok bo po @ :)
Próbuje coś naskrobac ale nie umiem złożyć prostego zdania:wściekła/y: co sie ze mną dzieje??

Dzisiaj o 4.30 była u nas burza. Ale taka z najwyższej półki! Zbudziła mnie i do 7 nie mogłam zasnąc.
Teraz smerfetki śpią, ja sie obijam:)

Jutro chyba zrobimy atak na Karpacz:happy: Miłego weekendu! :*
 
Hej moje Wy laseczki.
Melduję się tylko na momencik. Alicja wyprawiona nad morze. ALE ALE, powiem Wam co mój ojciec nawyrabiał!!!

Wyjechali w nocy, mama siedział obok alicji na tylnym siedzeniu. Ojciec zrobił kilka postojów po drodze. Dojeżdża już do Slupska, nagle się odwraca!!!!!A tam MAMY NIE MA NA SIEDZENIU!!!! ZGUBiŁ JA PO DRODZE NA KTÓRYMŚ POSTOJU I NIE ZAUWAŻYŁ ŻE NIE WSIADŁA Z POWROTEM!!I nie wiedział na którym! a przejechał kilkaset kilometrów!!a mama bez komórki, pieniedzy, dokumentów, zero z nią kontaktu. No więc zawrócił z powrotem...zawiadomił policję i jechał powoli..czujecie??? znalazł ją po 250 kilometrach i dopiero pojechali nad morze z powrotem..ale była wq....iona!!! normalnie HIT DEKADY!
 
ANIA! NORMALNIE MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!! Hiszpanie przy Twoim Tacie to pikuś :) Tzn Pan Pikuś:) Ale sie uhahahałam razem z mężem... Będzie co wspominać :D

A my dzisiaj byliśmy u Marzenki, Jula i Wojtka na kawie! Ale dzieci dały czadu.. Kochane 3 czortki :* M,W, i J! Teraz czekamy na rewanż :)

Juz nie wspomnę o naszym babyboomowym spotkaniu... Pamiętacie?? Miałyśmy sie spotkać "jak będzie cieplej"... A ciepło sie juz powoli kończy :( A tu ani widu ani słychu o spotkaniu...
Wyzywam na pojęcie rękawicy:) Kto pierwszy??
 
Hello
Podejmuje rękawicę jestem za spotkaniem, faktycznie ciepło pomału się nam kończy
Ania ale się uśmiałam:szok::-D:-D:-D:-D ale numer z taty
Justyś co to za obniżenie nastroju nunu, ja ostatnio znów na drogowskazie widziałam Wrocław 140 ale niestety trzeba było zjechać z trasy:baffled: ale kiedyś w końcu dotrę
Marzenka coś ostatnio mnie prześladuje w sobotę wylałam wrzątek na łapsie, a w piątek trzasnęłam sobie szafką w twarz :baffled: Dzisiaj znowuż w drodze na plażę zderzyły się 2 auta czołowo masakra, kierowca jadący z naprzeciwka dostał zawał i zjechał czołowo na busa:szok:
Ja właśnie skończyłam prasować, pranie wywieszone, podłogi umyte, idę spać
A a my dziś a raczej wczoraj:baffled: skończyliśmy 1,5 roczku
 
Ostatnia edycja:
Witam po miesiecznej nieobecnosci! Mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamietacie. Wczoraj wrocilismy z Polski i chyba potrzebuje kolejnego miesiaca na odpoczynek po wakacjach... Okazalo sie , ze Filip panicznie boi sie mojej mamy i na jej widok ryczal i biegl do mnie na rece i tak przez 2 tyg, nastepne dwa u drugiej babci - to samo tyle, ze juz chba z przyzwyczajenia (chociaz na widok prababci tez wpadal w rozpacz). Bola mnie plecy i jeszcze mi peke glowa od ciaglego mama mama. Nie ma to jak w domu!
Ania, twoj ojciec to prawdziwy debesciak! Tylko tyle udalo mi sie przeczytac.
 
Jagoda, Jagoda... coś mi mówi to imię... aaaa juz pamiętam, to TA Jagoda od Filipka??? żartuje! jasne, że pamiętam ale dawno Cię nie było u nas... Ale miałaś wakacje... nie zazdroszę! Rób szybko siostre dla Filipka i będzie lżej! A tak wogóle, to nie ma jak bliźniaki... Nic ani nikt ich nie pokona! MARZENKA moze to potwierdzić, prawda?? :D
hAnia czekam na info kiedy chcesz do nas przybyc i nie zbaczac z drogi widząc napis: Wrocław 140km.... Pomóż mi zgrac ekipę na nasze spotkanie.. Tzn ekipe i miejsce:) Rzuć jakimś pomysłem, plis:)
Biorąc po uwagę Ciebie, Anie, Marzenkę, siebie, Dotinkę (szok!! a co u niej?? czemu sie nie odzywa?? macie jakies info co u niej??), nie wiem czy i kto byłby jeszcze chętny; to mniej więcej "środek" tras to Opole... Tylko tam nie mamy żadnej mety:(

No i naj naj naj dla naszego, juz nie tak małego, Jasia :* I dla FILIPKA też z okazji 1r5m :*
 
widzę ,że weny brak nie tylko mi..........
a więc jeszcze mi wstyd od niedzieli za moja córkę egoistkę-nie chciała nic dać smerfetkom,do tego jaką miała minę..............:szok::-(ale fajnie,że się spotkalismy dziewczynki duuuuże:-)i fajowe:-)
idę spać bo noc była ciężka:-(
buziaki:*
 
reklama
MARZENKA, ach tam wsty od razu... To jest dziecko! A widziałaś, że moim dziołchom wcale nie przeszkadzało, że Julo im zabiera zabawki. One sobie zawsze znajdą coś do kombinowania. A poza tym interesowało je co innego niż to, czego Jula broniła:)

Nie słuchajcie MARZENKI, ona kituje:happy:

Moja Gabrysia w tym tygodniu jest jakaś dziwna: 2 razy wymiotowała, miała kilka razy po ok.38st temp, a wczoraj dostała wysypkę za uszami, dzisiaj juz jest tez na plecach i brzuszku. Dałam wapno i nie wiem co sie dzieje. Jak jutro tak będzie, to Benek pójdzie z nią do lekarza.

CO Z NASZYM SPOTKANIEM?? HEEELOOOOŁŁŁŁ...
 
Do góry