reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Widzę, że bede prowadzić monolog... Co się z wami dzieje????

Wczoraj miałam niezły dzień:) Babcia zabrała dzieci na spacer, Benek pojechał gdzieś, a ja dopadłam rózzne sprzęty pod tytułem płyn do mycia okien, wiadro z wodą i w ten sposób pomyłam okna w całej chacie, wyszorowałam puzzle u dzieci (kto ma, to wie, że to nie jest łatwe), pomyłam podłogi, sprzątnęłam balkon i zrobiłam małe przemeblowanie w kuchni. No i łazienka zrobiona na błysk:)
To jest efekt mojej chandry! Zawsze jak jest mi źle, to sprzątam...
Jeszcze wczoraj teściowa mnie uraczyła reklamówką jabłek, wiec o 21 je obierałam i smażyłam. Zrobiłam 5 słoików.
Zaraz ma przyjechac teściowa, a my śmigamy na zakupy bo wczoraj wieczorem zorganizowała się nam mała imprezka. Zrobie paprykę zapiekaną z miesem mielonym, sałatkę grecką i sałatkę z tortellini.

Lece sie zbierać:) Miłego weekendu! :*

MARZENKA bawcie sie dobrze na weselu :)
 
reklama
O mateczko a tu co się dzieje ? Gdzież Wy się podziewacie !
Mnie co prawda też nie było ostatnio ale już się tłumaczę ...
Miałam ostatnio kiepskie dni . Budowa nie idzie jak trzeba. Termin oddania "środka" miał być na koniec czerwca a tu nadal nic. Non stop jakieś poprawki . Mam dosyć ... Nie wiem kiedy się wprowadzimy . A co u Was siostry ?
A Justynko przy następnej chandrze przyjeżdżaj do Torunia , bo jak pomyślę o sprzątaniu po budowlańcach to mam złe dni ; a jak mam złe dni to bym spała 24 na dobę :zawstydzona/y:
U nas co do ząbków to kiepsko. Stan uzębienia paszczy cztery u góry i cztery na dole i od kilku miesięcy nic więcej .
Tośka broi jak szalona . Ona ma chyba jakieś ADHD . Trzy sekundy nie wysiedzi :szok:Ostatnio jej ulubione zajęcie to ubieranie się . O ile można nazwać to ubieraniem :-D No i dostała wózek z lalą i jeździ, przekłada , karmi ze swojego niekapka ... no i oczywiście wrzeszczy na lalkę :szok: a każde wyjście na spacer to Tośka wędruje z Koką(pekińczyk) na smyczy. Wygląda to bardzo śmiesznie :-D Idzie i do niej gada na pół osiedla .
Idę kapać drania , bo chałupę rozniesie ...
 
NORMALNIE NIE WIERZĘ!!!!:crazy:
OBRAZIŁYŚCIE SIĘ?? CZY JAKI GWIZDEK??:szok::baffled:
DORKA! To jakaś masakra z robotnikami! Ja myślałam, że juz mieszkasz w swoim nowym domku... ups!
A Tosia napewno nie ma ADHD jest tylko nad wyraż żywa :):rofl2:

My mieliśmy wielką imprezę przez weekend:) Był u nas nasz kumpel i moja siorką i żądziliśmy przez sob i niedz :-p
Wiki wczoraj zaczęła sama chodzić (nie śmiejcie sie ze mnie) ale dzisiaj juz zapomniała jak to było. Za to gada za troje dzieci:)
Ja dzisiaj jestem zmęczona psychicznie... nie wiem czemu ale jakoś się wypompowałam:zawstydzona/y: A to dopiero poniedziałek:eek:

WRACAJCIE NA BB!!!
 
No ja nie wiem co jest grane z dziewczynami przede wszystkim nasz Pani moderator Aneczka:szok: wzywam do zameldowania, tym bardziej że widzę że opis na gg się zmienia:baffled:
Justyś to żeś pobalowała ostatnio;-) a o Wiki sie nie martw jutro sobie przypomni:-D
Dorotko ja już miałam smsować za Tobą, ale komórka nowa i wszystkie wpisy skopiowały się jednoczłonowa także 3 dorotki i nie wiedziałam która to Ty,a czasu na pobawienie sie telefonem brak Kurcze ja też byłam pewna że Wy w nowym domku, nam dopiero na koniec sierpnia opkna przywiozą. Strasznie sie ociągają.
Co do ADHD to skad ja to znam on nie usiedzi non stop w ruchu nie chodzi tylko biega:szok: Dziadek mówi że :crazy:oka z niego spuscic nie mozna ostatnio sie zagadal mlody stal kolo niego w ogrodzie patrzy a on po drabince wyspinal sie na motorowke co stoi na przyczepie:szok:
A co z Tosią kiedy to badanie, jak stópki?
Ja też muszę iśc bo na 90% wykrzywia lewą nóżke do środka

Kobiety gdzie jesteście KASIA, MARZENKA, JOLA MONIKA, DOTINKA, ANIA HALLLO!!!!!JAGODA KOMP REAKTYWOWANY??
 
O matuś a tu faktycznie jakieś niemoce dopadły siostry :szok:
Haneczko Tosieńka będzie miała UCM dopiero 2 wrześnie . Bardzo mnie martwi fakt, że cały czas leci na Bactrimie i do tego nie została jeszcze zaszczepiona na odrę , świnkę i coś tam jeszcze. Nawet nie myślę co to będzie przy tym badaniu :-(
A co do stopek to ja już sama nie wiem . Pediatra mówi ,że w tym wieku to normalne a poza tym to ona nie widzi stóp płasko- koślawych a kupując małej buty mocno wyprofilowane to narobię więcej szkód , bo mięśnie się rozleniwią . Kurczę sama nie wiem ...
Muszę jeszcze zanim kupię buty na jesień to jeszcze raz skonsultować w Ośrodku rehabilitacji .
Justyś kurcze nie mieszkam i jak na razie się na to nie zanosi :wściekła/y: Znowu jest masa robót do poprawki ! Wyć się chce .
Dziewczyny wracajcie ! Czekamy !
A co jest z Aneczką u niej takie przerwy się nie zdarzają ! Czyżby dostała szlaban na BB :-) A reszta kobietek ? A jak nasza świeżo upieczona mężatka ? A może u niej się jakaś córeczka kroi ?
A co z Dorotką ? Ma ktoś jakieś wieści ?
Marzenko pewnie się odezwie jak dojdzie do siebie ...
A Kasia , Jagoda ?
 
jestem i ja:-)
u nas bez zmian:-)w sobotę byliśmy na weselu,ale o 1 juz bylismy w domu:-)prosiłam meża o to:-)zabawa super,wszystko pyszne,ale mi się tęskniło:zawstydzona/y:może gdyby wesele było na miejscu,to podskoczyłabym do juli,a tak nie było jak...wiec pojedliśmy,potańczylismy i do domu:-D:-D
DORKA ja juz też myślałam,ze mieszkacie...ci fachowcy...szkoda gadać...tzn nie o wszystkich tak sądzę ale u nas rok temu pan się nie popisał do końca:angry:
HANIU ale z JASIA kaskader:tak:czekam wciąz na fotki z nowa fryzura....
jula się ślini jak nigdy,przebiła się dolna czwórka-w końcu bo ma tylko dwie jedynki:-)i chyba idzie dwójka:-)czy ktos był w zoo w CZECHACH?
 
Kobiety moje kochane ja zaraz zwariuje, z tego wszystkiego nie napisałam Wam wczoraj że moja nieobecność nie była spowodowana tylko pracą ale fatalna passa u nas.W pt włamali się mojej siostrze do mieszkania w biały dzień przez okno, które było szczelnie zamknięte:szok: mieszkanie splądrowane doszczętnie wszystko powyrzucane z szafek, na szczęście coś, ktoś ich spłoszył bo zdążyli zabrać laptopa i złoto:wściekła/y:
W sobotę rano wstaję patrzę Jasiek ma kleszcza za uchem, w zgięciu masakra nawet zobaczyć dobrze nie dał. Szybka decyzja jedziemy na izbę pediatryczna niech to wyciągną w całości. a i jeszcze w tamtym tygodniu ukradli nam pieniądze z kasetki za barem:szok::crazy:
Żeby tego było mało dziś rano patrze a Jaś na ramieniu od wewnątrz ma ugryzienie spuchnięte i kreska na 5 cm od tego:no: znów do lekarza antybiotyk i okłady. I uwaga to nie koniec na wieczór miał kleszcza na szyi:wściekła/y: Mam dość młody nigdzie nie łazi tylko po ogródku koło domu:crazy:
Dorotko będę trzymała kciuki za Tosię, będzie dobrze:tak: Co do bucików to tez słyszałam opinię Pawła Zawitkowskiego iż wysokie sztywne buty nie są najlepszym rozwiązaniem, porównywał to z chodzeniem przez dorosłego w butach narciarskich na co dzień. Ma teraz do mnie wpaść koleżanka rehabilitantka z berlina popatrzy jak jaś chodzi i się wypowie, dam znać co tam mówiła
Marzenka pamiętam o fotce tyle że na razie jej nie mam bo póki to co ja pstrykam dzieciom a mnie nie ma kto:-). W zoo w Czechach nie byłam ale słyszałam same och i achy, ponoć nasze chorzowskie się umywa
A widziałam zdjątka z weseliska, ładna sukienka;-)

A co do Dotinki pisała mi ostatnio na gg że była na wczasach u rodzinki , a teraz zapracowana i zagoniona ale miała zajrzeć:eek:
Idę sie kapąć i spać bo lekko wykonczona psychicznie jestem
 
Ostatnia edycja:
witam z samego rana:) Mati nie spi od 5.30:/
troche mnie tutaj nie bylo, od kied skonczyl mi sie staz nie mam ochoty zasiadac przed kompem, mielismy troche remontow wiec sie o tym nie myslalo:)


a wiec od poczatku - Mati jest wszedzie- jestesmy na etapie oduczania od pampersow- juz efekty sa widoczne- siku zrobi pod siebie ale kupe to krzyczy i prezy sie wiec wiem kiedy sie szykowac na bigi z nocnikiem;) zrobil sie ostatnio troche łobuziak, bo mysli ze placzem i krzykiem wszystkop wymysi:/ o nie!!
tydz temu byla u mnie przyjaciolka z dzieckiem (Miołaj 13 miesiecy) dziewczyny ja myslalam ze jestem przewrazliwiona matka ale nie!Maly mamy nie odstepowal na krok , je tylko mleko , pare dni temu skosztował miesko a zupki ma gotowane na wodzie i masle:/ a jak podalam mu sliwke- malo co mi oczu nie wydlubała:p
Dorotko jesli chodzi o coreczke- rozmawialismy o tym ale to odlegly temat- musze znalesc prace pozniej bedziemy o tym myslec no i jeszcze slub koscielny.
Mamuska Aleksa wyjechala do Anglii i zamierza sciagnac malego do siebie do miesiaca czasu- nie zgodzila sie na to aby zostal z nami:/ A chodzi przygnebiony i nie bardzo wiem jak mu pomoc:/
Mój eks bierze MAtiego nadal prawie co weekend - mojej rodzinei to przeszkadza- zreszta ostatnio z nimi tylko ciagle koty drzemy
Pozznalam wreszcie swoja tesciowa i kolejna szwagierke:) fajne kobietki:)

oki uciekam pic kawusie i idziemy na spacerek :) a dzisiaj na obiadek ŁAZANKI!!!!! pozdrawiam i caluje!!!
 
Laski, kurka wodna, jestem jestem, i nawet raz zajrzałam, ale bez sznas na odpisywanie...jestem zalatana na maxa, dyzur, dyżur, tydzien w sączu(a ojciec gra na giełdzie i tylko na sekunde mnie wpuszczał), a teraz remont w pokoju dziewczynek..i sajgon..
hAnia, ale q....mozna sie wściec, ci zlodzieje, to bym im lapy poobrywała...wrrrr, a co do kleszcza, to gadałam z pediatrami, u dzieci do 5. roku zycia właściwie nie notuje się borelizoy, więc przynajmniej z tym spokój..
Dorka, ja włąsnie 3 dni temu na dyzurze spotkałam kolege z grupy ze studiów, i on 4 lata pracował na ortopedii dziecięcej w piekarach slaskich, więc go podpytałam co i jak, i on mówi, że wiekszość tych schiz z krzywym chodzeniem vel do srodka, od srodka to bzdura i wyrównuje się samo do czasu przedszkolnego i szkoda dziecka jakimis butami męczyć. Mówi, że pracował w Austrii i tam w gołe takich rzeczy nie uprawiają.
No Justyś, wróciłam....chyba że za mna nie tęsknicie za bardzo i za moim wymądrzaniem..;-)a Wiki sobie przypomni o chodzeniu...kurczę, Natalka wychodzi na oparcie sofy i tam na niej wstaje..noz masakra..
 
reklama
Do góry