reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Dorka, przy mnie na klinice w Zabrzu, jak byłam na studiach, robili w ogólnym znieczuleniu dwulatce i rocznemu chłopcu, może to zleży od ośrodka...ale to kicha że tak chcą ja mordować, a hydroxyzyna to porażka..ech
 
reklama
dzisiaj byłyśmy u pediatry.osłuchowo ok,gardło lekko zaczerwienione-dostała syrop i ponoć cztery zęby idą naraz.pokazałam lekarzowi ślad po ugryzieniu a ona pyta czy to nie był kleszcz????????matko a ja nic nie widziałam czarnego,myślę że to jakaś paskudna muszka
DORKA a więc moje boje.........w nocy luz,budzi się,szuka,daje jej wodę i karmię tak około 4 rano.w dzień przez zębole trudno w nią cokolwiek wcisnąć więc wisi na cycu...
zadzwoniłam do pracy,że muszę zostać z małą w domku.i siedzimy prawie cały dzień bo u nas ponad 36 st.:szok:a od dachu tak mi grzeje,że szok.
chciałam na okoliczność wolnego pojechać do mamy,ale m coś ma muchy w nosie-ech...........
 
A co tu taka posucha? Pogoda wredna na dodatek zimno do południa było nawet całkiem fajnie a teraz masakra:wściekła/y: Skorzystałam że wolne i urządziłyśmy sobie z Ewą rajd po sklepach celem zaopatrzenia do pierwszej klasy. Wynik? Plecaczek z wyposażeniem zakupiony, wyprawka pierwszaka zakupiona, książki dotarły też dziś kurierem do domu, także jesteśmy gotowe:tak: Zostało parę drobiazgów typu strój gimnastyczny, tenisówki i worek na buty ale to już innym razem, bo dzisiejsze zakupy trwały prawie 6 godz zjeździłyśmy wszystkie galerie wybór niestety bardzo skromny, a te niektóre kufry co zwą tornistrami to chyba na wielbłąda:szok: Mamusia przy okazji stała się właścicielką paru bluzeczek z wyprzedaży:-D
A co u Was?
Marzenka jak Julcia zdrowa? Co z tą pracą?
Dorcia buciki zakupione?
Justynka zdjęcia super
Dotinka przelew poszedł, a Ty nam tu szybko zdaj relację jak było:tak:
Ania nadal zapracowana?Zapowiadają na ten tydzień brzydka pogodę jak stoisz z wolnym czasem?
 
Jestem i żyje:)
Wysłałam wam I turę zdjęc a coś z resztą mam problem bo net powli chodzi i nie chcą sie wgrywac. A moja Picassa nie działa:( Albo ja jestem debil... Teraz walczę dalej z fotkami.

Bylismy wczoraj na weselu:) Było bosko! Wybawiłam sie i mielismy całkiem doborowe towarzystwo przy stoliku. No i poznałam kolejnych rodziców bliźniaków. Najśmieszniejsze jest to, że tamte dzieci mają 13 mies, chodziłysmy do tej samej szkoły rodzenia, mieszkamy bardzo blisko siebie, od września nasze dzieci idą do tego samego złoba i nawet na wakacjach byliśmy w tej samej miejscowości... A nigdy nie widziałam tych osób, a zrobiłam duzo km w czasie spacerów przez naszą metropolię... Bywa i tak.

Zaraz trzeba sie zbierac po dzieci. Na szczęście pogoda jest oki: świeci słonko ale nie ma upału:)

hANIA gratuluje udaych zakupów!
DOTINKO czekamy na relacje jak wam było.
ANIA kiedy jedziecie nad morze??

Dziewczyny, a wy kiedy i gdzie jedziecie sie byczyc??
 
co za pogoda-feeeeee
julo juz duzo lepiej,wybawiła się przez wekend,bylismy na urodzinach u moich siostrzeńców,było dużo dzieci:-)julo najmłodsza:-)potem u znajomych tam tez rówieśniczka i starszy kolega,w niedzielę też u znajomych z dziećmi:-)
HANIU super że zakupy się udały,ja potrzebuje coś a wesele,pożyczyłam jakąś kiecę od siostry ,ale jeszcze nie mierzyłam,jak nic nie kupię to wystąpię w -NASZEJ-;-) z chrzcin;-)dzis obiad mam prawie gotowy-mama nam wczoraj dała schabowe i kapustę zasmażaną-mniam.były też gołąbki-ale już ich nie ma;-)m wróci z pracy,chciałabym go gdzieś wyciągnąć-nie chce mi się w domu siedzieć;-)
 
Pogoda faktycznie fatalna:-( więc przymusowo mam wolne, tzn wolne jak wolne spacer już zaliczony zakupy zrobiony obiadek odgrzany bo też dostaliśmy wałówkę od mamy wczoraj, pranie wywieszone, odkurzone zaraz biorę się za łazienkę póki młody śpi.
Marzenko no to fajnie spędzony weekend, cieszę się że Julo się już lepiej czuje, ja ostatnio też byłam w NASZEJ kiecce na weselu:-D
Justynka ale zbieżność z tymi bliźniaczkami, świat jest jednak mały.Hmmm kiedy jedziemy się byczyć ja to już nie wiem u nas w tym roku wchodzi w grę końcówka sierpnia bo wrzesień już odpada Ewa do pierwszej klasy
Aniu wszystkiego najlepszego;-)
 
HEj Wam, dzięki Aneczko, i Tobie w dniu Imieninek wszystkiego naj naj(a keidys tylko imieninki obchodziłam...ech).

A mój Małż zapomniał o moich imieninkach, a łyso mu sie zrobiło, jak znajomy zadzwonił z życzeniami, ale buraka spalił, i kawę z bita smietana na przeprosiny zrobil.

hAniu pogoda do duszy, więc nie wiem co będe robić, i tak ma lać 2 tygodnie teraz., jutro mam znowu dyżur, miałam wczoraj, mam przesyt.
Ja tez porobiłam troche ciuchowych zakupów Alicji do przedszkola, bylismy w Fashion Housie wczoraj, i wypasione rzeczy wyparzyliśmy dla niej. Poza tym troche na allegro z nexta pokupowałam jej bluzeczek, bo sa śliczne.

Natalce wyszły dwie czwórki, jedna na dole po lewej a druga na górze po prawej ( nieco śmiesznie).

Justyś, ja jadę na morze 28 sierpnia, bo to ostatnie takie wakacje z racji przyszlorocznej szkoły Alicji, gdzie możemy jechac poza sezonem. Na pierwszy tydzień sierpnia jade do Noweo sącza z małymi..
Jak MArza malutka Juleczka i jej zdrówko?
 
dzięki, a Natalka ma dziś 16 miesięcy!!!ja nie mogę, co oznacza, że smerfetki mają po 15 mscy...

czas leci, jak oryginalnie mi sie powiedziąło..
 
reklama
ANIE NASZE! WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ!

No i dla NASTKI tez najlepsze życzonka z okazji 16tki:*

Jakas bez mocy jestem i chce mi sie spać... Sorki, że sie nie rozpisze dzisiaj...
 
Do góry