reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Dzieki dziewczyny za dobre słowo. My juz jesteśmy w domu, ale mala jest okropnie osłabiona, cały czas sie o nią boję, za tydzień kontrola...
Teraz martwię się, co u Natalki od Lenki...
 
reklama
Lenka, 3maj się i wierz, że będzie oki!!! :baffled:Ja duchem jestem z Tobą ;-)
Aniu, dobrze, że Twoje Szczęście jest juz w domciu;-)
Duuużo zdrówka wam życzę:tak:

Dzisiaj byliśmy w Ośrodku Wczesnej Diagnostyki Uszkodzeń Mózgu i Patologii Noworodka. Wszystko oki z moimi smerfetkami, ufff:-) Zresztą nie będę nic pisać bo czym jest moja ulga i radośc wobec nieszczęścia Lenki i Ani....
Ale pani dr powiedziała, żeby zaszczepić moje maluszki na rotawirusy. Co wy na to????
 
justys80 koniecznie zaszczep maluchy na rotawirusy!!
magdalenkalenka jestem tutaj nowa, ale całym sercem jestem z Tobą!!

w Gdańsku duchota...nie da się wytrzymać...
 
Lenko, nawet nie wiesz jak mi przykro, ze uslyszalas taka diagnoze! :-(
Wierze jednak, ze wszystko dobrze sie skonczy! Musisz byc silna dla Natalki!
Zaluje, ze nie moge pomoc, ale myslami jestem z Toba!
Ania, wam tez zycze wszystkiego najlepszego!
 
Wiemy już, że Natalka ma raka jelita. Nie wiadomo jeszcze czy złośliwy. A pozatym reakcja, która u niej zachodzi od tych kilku dni, gdzie ma zaburzenia elektrolitowe to SEPSA! Ja się za chwilę pochlastam ;(

Kochana Lenko,bardzo przykro mi,że usłyszałaś taką diagnozę.To koszmar.Mimo tego nie trać nadziei i wiary.Jestem z tobą.
 
Hej dziewczyny!!
Lenko i Myszorku jestem z wami, oby maluszki jak najszybciej wróciły do domciu zdrowe i cały ten koszmar sie skończył.
Lenko Oby okazało się że to nie złośliwy ,co za dziadostwo dopada tak małe dzieciaczki i każe im cierpieć.:szok:
Powiedzcie na co lepiej zaszczepić malucha na rota czy pneumokoki??? dzięki.
Miłego dnia zycze wszystkim.
 
LENKO to straszne że twój największy skarb musi tyle wycierpieć ale trzeba być dobrej myśli i modlić że wszystko dobrze się skończy.Ty też musisz troszkę odpocząć bo jeśli się rozchorujesz to jej nic nie pomożesz.Pozdrawiam gorąco.Bądż dobrej myśli.
 
reklama
Lenko cały czas jestem z Toba myślami!!

Jolu ja dzisiaj ide szczepić małego na rotawirusy,na pneumokoki go nie bede szczepiła:/ pozdrawiam:)
 
Do góry