reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszek u doktora - szczepienia, leki, badania okresowe i inne

chodziło mi bardziej o to żeby nie popadać w jakąś paranoje tzn.że jak kilka mam nie szczepi to ja też tak zrobie bo one tak robia.trzeba pomyśleć i się zastanowić według samej siebie.i tyle.oczywiście ja też się pytam bo chcę wiedzieć co o tym myślicie ale robie tak jak uważam.
 
reklama
Jasne, że każdy sam powinien decydować i odpowiadać za owe decyzje.
aguska niby tak napisala ale w kolejnym zdaniu dziwi się nagonce i pisze, że jakby cos byloby nie tak, to szczepienia by zniesiono. Niestety nie wszystko jest na świecie czarne lub białe.
Polecam lekturę (jedna z wielu jakie obecnie są dostępne każdemu)
http://medycynatybetanska.files.wordpress.com/2011/01/autyzm-szczepienia.pdf
 
to ja jeszcze podrzucę ...
Dobre Szczepionki

dla tych, którym się nie chce za dużo czytać ;-)

moje 'refleksje' zaczęły się od tego artykułu ...

młoda MMRa nie dostała i nie dostanie !!!
a żeby nie było, że popadam w paranoje ... do tej pory była szczepiona, ale wg kalendarza produkcji własnej ... no i oczywiście uważaliśmy czym :tak:
 
Beti: dokładnie to co napisałaś, to mi powiedziała moja lekarz rodzinna - więc dlatego do 2 roku życia na nic nei zaszczepię małej, a potem zobaczymy co doradzą:)

i jeszcze chciałam napisać, że dawno się tak nie ubawiłam jak po słowach którejś, że gdyby szczepionki były złe to by je wycofali - normalnie humor mam na resztę wieczoru, bo jak tylko sobie to przypominam to się chichram - więc dzięki:))))
 
aga toz to aguska powiedziała z tego co kojarze hihih :-D

idąc tym tropem to papierosy, alkohol i jedzenie z różnymi gównami tez by wycofali jakby było złe? czyli jak nie wycofali papierosów to sa dobre tak> to teraz bez wyrzutów sumienia moge palić :-D
 
Miałam się nie odzywać ale kobieta zmienną jest...

Można mieć różne poglądy i różne zdania i różnie można komentować ale chyba powinno się robić to stosownie.
 
reklama
komentujcie sobie mi to nie przeszkadza może źle sie poprostu wyraziłam a wy wielkie halo z tego robicie.ja nie krytykuje mam które np.nie szczepia a mogłabym ale po co to wasza sprawa.
 
Do góry