reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

Igla, Kejt, moje małe też są chore, i pani w pkcie szczepień powiedziała, że absolutnie nie zaszczepi dzieci. Jak wyzdrowieją, to mam odczekać tydzień i dopiero mogę się wybrać na szczepienie.
 
reklama
Igla!!!
Co prawda mieszkam w Anglii,ale mialam ten sam problem!! I co?? Kazali mi szczepic, poki nie ma goraczki wszystko jest niby ok.:szok:
Zaszczepilam bo nie chcieli mi zmienic daty i skonczyl sie katarek!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Dziwne....


Moja też byłą szczepiona jak miała katarek. Pani doktor powiedziała ,że nie ma przeciwwskazań do szczepień jeśli nic większego oprócz katarku nie ma.
 
dziekuje wam ze odpisalyscie :tak:
mam nadzieje ze do wtorku ten katarek minie bo wydaje mi sie ze z dnia na dzien juz lepiej...
pozdrawiam i zycze spokojnej nocki ;-)
 
Mój mały coś od kilku dni był bardzo marudny i dopominał się co 1,5 h cyca. Dawałam mu a na noc to zjadał nawet 2 cyce co zawsze jadł jednego i spał od 20 do 3 w nocy, później znowu jedzonko i pobudka o 6. No i dzisiaj znowu powtórka z rozrywki przystawiłam go do 1 piersi, potem do drugiej i wydaje mi się, że Piotruś zrobił się leniwy, bo gdy naciskałam sutka to mleko leciało, ale małemu nie chciała się juz tak mocno ssać. Połozyłam go do łóźka spać, a on ryczy, no więc mu smoka w buzie i za chwilę znowu ryk. Postanowiłam mu zrobić butelkę z Nan1 90 ml i wypił aż mu się uszy trzęsły i nawet jeszcze by pociągnął, ale już się w butli mleczko skończyło. Beknął i poszedł spać, zobaczę do której po tym mega żarciu będzie spać.:szok:
 
U mnie moja mała wypije z butli, ale nie ode mnie. Jak ją karmi mój mąż to ładnie zje, jak ja próbuję to wypycha i szuka cyca. Jak ją karmię w bujaczku to też zje, tylko nie u mnie na rękach. Uczę ją powoli jedzenia z butli bo jak wrócę do pracy to będzie cyrk. Ściągam mleko i jej daję. Nie mam pojęcia jakie mleko jej kupić jak już będę musiała iść do pracy, może mi coś doradzicie? Do pracy idę w grudniu jak mała będzie miała skończone 6 m-cy
 
Kasiu, od 4 miesiąca można podawać mleko następne, oznaczone cyferką 2. JA Julce, i później Ani będę podawać NAN. A teraz Juluś ma już Junior Nestle. To tak ode mnie ;-)
 
Kasiu, od 4 miesiąca można podawać mleko następne, oznaczone cyferką 2. JA Julce, i później Ani będę podawać NAN. A teraz Juluś ma już Junior Nestle. To tak ode mnie ;-)

Tak ale jesli dzidzia jest na butli od jakiegos czasu, jesli nie to daje sie mleko poczatkowe. Tak mi powiedziala specjalistka od karmienia piersia w poradnii laktacyjnej:tak:
 
reklama
Moj synek od jakiegos tygodnia codziennie placze w nocy przez sen. Nie jest to krzyk ale raczej takie glosne grymaszenie. Czy Wasze dzieci tez tak maja? Nie wiem czym to moze byc spowodowane:confused2::sorry:. Skok rozwojowy wykluczam bo ostatni mial z dwa tyg. temu wiec na kolejny troche za wczesnie. Zebow tez nie widac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry