reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mali odkrywcy ...

reklama
To gratulacje dla kolejnych odkrywców:-D

Oj, ale "mama" to bardzo zazdroszczę. Chyba każda z nas czeka na to z wytęsknieniem...;-)​
 
To gratulacje dla kolejnych odkrywców:-D




Oj, ale "mama" to bardzo zazdroszczę. Chyba każda z nas czeka na to z wytęsknieniem...;-)​
Ja tez czekałam i wkoncu sie doczekalam ale Dawid juz skonczył 10 m-cy a niektore dzieci mowily juz wczesniej. Juz od kilku dni mówił mamaaaaaaaa a wczoraj akurat robiłam cos w kuchni a moj synek tak ślicznie powiedział MAMA ze az mi sie łezka w oku zakreciła i wszystko rzucilam i od razu go na rece wziełam.
 
My rowniez gratulujemy wszystkim postępowiczom.:tak:
Dzisiaj u nas wykrylismy wydarzenie ktore mialo miejsce tydzien temu.Otoz w kazdy weekend moj B uczy sie w domu angielskiego i rozwiazuje cwiczenia.Tak bylo i dziaisj.Nie wiedzial jakiegos slowka wiec heja za slownik.Otwiera a tam dziura wygryziona na pol kartki i polowa slow na "G" zjedzona.A myszy w domu nie mamy,ale 2 czy 3 dni temu przylapalam naszego kąsowicza jak zajadala jego cwiczenia.Tak wiec sprawca jest znany.AMELIA slownikowy skrytożerca:-D:szok:
 
Hahaha no chyba niestety nadszedl ten czas.Moze ktoras z Was zalozy taki wątek pt "mali destruktorzy":baffled:
Mysle ze dziewczyny mialyby duze pole do popisu,a przede wszystkim nasi mali niszczyciele bo to taki wiek:-D
 
Pycia Gratulacja MAMA:-)
Amelka znalazła krótsza droge do edukacji :-D
Sorga gratulacje postepów Eryka. Teraz to dopiero musisz uważać na swojego skarba:tak:
 
Iszatr-haha no mala cwaniarka.To teraz tylko czekac az powie cos na litere "G" i to jeszcze po angielsku zamiast MAMA:no:
A tak z innej beczki to wieczorem dorwala dlugopis i oczywiscie do buzi.A ze kilka razy nie wcelowala to wąsy i brode namalowala sobie elegancko :-DTylko pozniej placzu bylo jak szorowalam:baffled:
 
reklama
No nasz mały destruktor też nam daje popalić ale staramy się ukierunkować jej zapędy na konkretne przedmioty.

Ostatnio dostaliśmy wielki śliczny katalog brodzików i wanien ravaka. Nie zdążyłam go pbejrzeć a już nie miał okładki i jednej czwartej stron. Ale służy nam do dziś. Aż jestem zaskoczona że ciągle jeszcze jest tyle stron w kupie skoro ja ciągle jakieś wyrwane wyrzucam. Bardzo go sobie chwalimy :-D

elmaluszku - nie chciałabym psuć zabawy ale na długopisy uważaj. Po ukłuciu można dostać tężca. Przyszło mi to do głowy tylko dlatego że u nas był taki przypadek jak chodziłam do szkoły.
 
Do góry