reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :)

To rozumiem ,że macie problem z przebieraniem !
Dla pocieszenia u nas to samo , jak go tylko położę na plecy to zaraz jest na brzuchu! Przebieranie to koszmar , najgorzej jak w pampersie niespodzianka!
Koszmar to mało powiedziane!!! Jak leży przez minute spokojnie na pleckach to uznaje to za sukces!! On chce tylko na brzuchu, turla sie, wygina w rózne strony. Czasem jak na niego patrzę co wyprawia to w szoku jestem!

Annie22 dla Kacpra siedzenie tez za nudne jest. Jak go posadze to ten zaraz ciągnie za stopy, wygina się, łapie wszystko co ma od ręką. Niespokojna dusza z niego :confused:
 
reklama
Patra dokladnie! Musi miec extra interesujaca zabawke, zeby usiedziec 2 minuty. Albo siedziec u kogos na kolanach, to wtedy tez sie na chwile zabawi, inaczej to wygia sie, przewraca, probuje wstawac, chwytac, podciagac sie do lezenia albo stania cuduje jednym slowem :tak:
 
A moja Agatka nie chce się przekręcać z brzuszka na plecki i odwrotnie. Najlepiej jej na siedząco na kolankach albo gdy ją podtrzymuję i bawi się zabawkami. Na brzuszku troszkę poleży, obkręca się ale na boki, kręci się w kółko. Nie wiem może jeszcze się nauczy ale jak czytam co wyprawiają wasze maluszki. Moja to jakaś spokojna. Bawi się grzecznie, w leżaczku siedzi. Ale słaba nie jest tylko chyba leń
 
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi, chyba faktycznie każde dziecko inne i juz...:shocked2:
Adddaaa no to u mnie podobnie. poleży chwilkę i już woła,żeby ja wziąć na ręce.:-)
Niuta, Patra to macie wesoło, takich wiercipiętów pewnie nie można na chwilę z oka spuścić:-):-):-)
 
A u mnie podobnie jak u MES"( ... maly juz sie turlal ale mu sie przestalo chciec :-D:-D od jakiegos czasu (ok miesiaca) straszny LEN !! ale za to jak sie go postawi to podskakuje smiesznie-i to lubi najbardziej :tak::tak:
 
agnieszka to mój też typowy leniuch, na 5 miesięcy się pięknie obracał i bardzo często a teraz jak chce zobaczyć zabawkę nad głową to tak wygina głowę, że bez ruszania się może ją oglądać:-D:-D cwaniaczek mały:tak:
 
Bilans 7 miesięczniaka
Waga ok9 kg
wzrost ok74 cm Ubranka 80-86
Siedzi samodzielnie, potrafi pokazać gdzie jest tik tak,
ma 2 dwa ząbki , trzeci się przebija
ustawia się w pozycji do raczkowania, przesuwa jedną rękę i nogę i rezygnuje, czołga się by dojść do celu,
Wstaje sam w łóżeczku!
Krzykiem próbuje wszystko załatwić!
Mówi ma-ma , ta-ta i , ba-ba , ale w późnych godzinach wieczornych!
Wieczorami w samochodzie urządza prawdziwą operę!
Nie można go przebrać , bo przewraca się na wszystkie boki i brzuch,
wyrywa łyżeczkę podczas karmienia,
nadal nie chce smoczka , ssie kciuka!
Z butelki wypija tylko 40 ml , potem się nią bawi!
Lubi myć buzie , nie lubi wycierać nosa!

I to chyba wszystko!
 
ja tez mam takiego wiercioszka,kurna z siedzeniem ma tak samo tzn od razu leci do przodu zeby ciaganac lub ugrysc swoja noge, w ogole caly czas mnie kopie i to specjalnie.a co do przebierania to to jest najgorsze co moze byc mi sie nawet z nim nigdzie chodzic przez to nie chce, bo on tak wyje, nienawidzi przekladac cokolwiek przez glowe, pampersa jakos zmienie i to nawet bez nerwow rajstopki,spodenki ubiore ale bodzika, bluzke, czy kombinezon, a nie daj Boze czape no masakra jakas on jest az siny, n.p w przychodni jak go ubieram to az wstyd, wszyscy sie na mnie patrza jak na wyrodną matke.on zaraz przez to sie nagrzewa i to bardzo, poci i jak wychodze z nim na powietrze to przeziebienie gotowe.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
ADA jakbym czytała o JULKU jak tylko siedzi to leci do przodu.Wszystko w koło jest ciekawsze.
A przy ubieraniu sie drze jakby go ze skóry obdzierali,ciekawe jakby go naprawde obdzierali jakby sie darł.Normalnie masakra.
Najlepiej z golymi girkami ,bawi sie nimi rączkami .
Dziś w nocy sobie gadanie urzadził i to było tak ''mamamama ma'':-D:-D:-D.
No i wszystko pożera!!:szok::szok::szok:
A jak siedzi to chce wstać, no i jak kompa widzi to jest awantura bo tez chce!!
No a o leżeniu nie ma mowy,ehhh!!!

A i uwielbia reklame ''NO TO SRUUU''jak jego brat!!!:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry