reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Czesc dziewczyny :) U mnie weekend był bardzo intensywny, praca, załatwianie różnych spraw, porzadki, zakupy. Z tego ostatniego cieszę się najbardziej bo wreszcie udało mi sie kupić pierwsze ciążowe ciuszki.Polowałam na spodnie i wkońcu znalazłam takie z szerszym pasem pod brzuch, są bardzo wygodne, w moje juz przestałam się niestety mieścic.
Wczoraj za to przeżywałam straszne męczarnie z powodu zaparć i wzdęć, brzuch miałam ogromny jak balon i z bólu nie mogłam się ruszać, masakra jakaś.
Kupiłam dziś siemie lniane i spróbuje się tym ratować może bedzie lepiej. Czy Wy też macie takie problemy?
 
reklama
Dolores pij duzo wody, 2l conajmniej na dzien, pilnuj, zebys miala zawsze szklanke wody kolo siebie i pij, pij, pij. Jedz jogurty naturalne one maja dobra flore bakteryjna, mozesz do nich dodawac siemien lmiany wlasnie, ale uwazaj bo jesli bedziesz jadla sam siemien bez picia wystarczajacej ilosci wody to tez Ci sie brzuch wymbombi i nic nie pojdzie :p i jedz duzo surowych warzyw, najlepiej dodawaj je do kazdego posilku, owoce tez dobre ale uwazaj bo one maja duzo cukrow wiec lepiej warzywka :) sprobuj tak przez kilka dni powinno pomoc raz dwa :)
 
Dolores nie ma sprawy, mam nadzieje, ze pomoze :*
Mamusia Blaneczki tez lubie owsianke ale na wodzie (nie moge za duzo mleka bo mi czasami wychodzi uczulenie po nim) i ze swiezymi owocami- jagodami, jablkami, truskawkami i polane miodem. Mniam :)))
 
Ja właśnie zajadam zupke jarzynową, jest tak gęsta, że w zasadzie trudno ją nazwać zupą ale jest pyszna :) Na drugie mam pieczoną nogę z indyka z sosikiem, ziemniaczki i surówka.
 
reklama
Do góry