reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

reklama
Mamusia Blaneczki nawet mnie nie strasz :o Jak czytalam na necie to pisali, ze niektore kobiety mdlosci tak wlasnie trzymaja czasem nawet i do konca :/ zapytam poloznej w przyszly piatek jak mi nie przejdzie do tego czasu.. ale juz wiem co mi odpowie "to normalne, wez paracetamol" :D
 
Witam mame blizniakow.gwiazdka popros lek na mdłości będziesz lepiej po nim funkcjonować ja po wizycie posluchalam bicia serduszka odrazu czlowiek spokojniejszy a wyniki mam na pograniczu normy moj endo pl każe stale brać eityrox a tu nic-może za tydzień w szpitalu pogadam to cos wyegzekfuje no i lubie ten stan kiedy idziesz do apteki i nie płacisz:-)
 
reklama
Dziewczyny, ODPUKAC, ale dzisiaj mi lepiej. Tzn rano prawie zwymiotowalam, ale zaczelam mowic do dzidziusia (wiem, wiem czasem jestem dziwna) zeby sie uspokoil, ze wszystko dobrze itd i narazie mnie nie mdli. Odpukac, bo najgorsze momenty mam wieczorami tak kolo 17-18 :/

Kiedy dostalyscie zaproszenie na skan polowkowy do NHS? Ja wciaz czekam na moje...
 
Do góry