reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Monaadams dopiero teraz zobaczyłam że idziemy równiutko z ciążą co do dnia... :-D

Masz możliwość dojazdu/dojścia do adventure zone? Może tam kawke/herbatkę wypijemy? ;-) No chyba że w centrum w "the play cafe" na High Street? ale tam szczerze mówiąc nigdy nie byłam i nie wiem czy jest fajnie czy nie. Ja jakby co to w sobotę jestem dostępna, w tygodniu to córa jest w szkole, kończy dopiero 15:15, ale jakby coś to jestem dostępna sama we wtorki i czwartki.

Jakby coś pisz na priva ;-)

Ja dzwiniłam dzisiaj w sprawie mojego usg, pani zapewniała mnie że termin jest odpowiedni, nie trzeba zmieniać, mówiła że usg można zrobić do 13tygodnia i 6 dnia, włącznie z tym dniem. :cool:
 
reklama
Ja mialam scan w 11 tyg na samym poczatku 10tyg1d ;) w pierwszej ciazy mialam 10t6d :)

Ja tez musze dojechac do kliniki jakies 30mil ale samochodem to tanio wyjdzie ;)
 
Ja mam nadzieje na chłopca bo juz mam dwie dziewczynki. Ale co bedzie to i tak bedzie kochane. Aby zdrowe ...:-D a podświadomie mysle ze sie udalo.. chociaz im dalej tym mam wiecej wątpliwości. .. ah to czekanie.. byleby do 20 tyg ( chociaz planuje isc do polskiego ginekologa wcześniej aby dowiedzieć sie co mam w brzuszku)
 
Ja tez mam wielka mega nadzieje ze udalo ta wielka niespodzianka ktora sama sie rozgoscila w moim brzuchu to synus zdrowy piekny . Bo mamy juz dwie dziewczynki tak jak u was ...no ale najwazniejsze oby zdrowe i cale . Ja tez nie raz mysle ze na 100% syn a za chwile cos mnie zmyla ze jednak nie ...aby jeszcze 5 tygodni i ppjade do polskiego lekarza
...heheh
 
reklama
Mnie przez chwilę się wydawało że to dziewczynka, teraz wydaje mi się że chłopiec... Ale nie wiem czy zasugerowałam się oczekiwaniami czy to przeczucie ;-) Z córą jeszcze czekając na @ gdy testy ciążowe wychodziły negatywne po prostu wiedziałam że jestem w ciąży i że będzie córa ;-)


Zmieniałam termin wizyty z 4 na 1 listopada.


Robicie test Pappa?? Ja się zastanawiam czy nie zrezygnować z niego...
 
Do góry