reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w kuchni... czyli co serwujemy...

No tak - dzis piatek wiec pewnie bedzie to samo co wczoraj czyli zupa grzybowa :-)
Kupilam wczorja mieso na mielone, ale jednak przesmazylam i zrobie z sosem - co sie bede wysilac dla mojego skapego meza :-D
 
reklama
Zapiekanka
makaron ugotowac na poltwardo, szpinak podsmazyc na masle (łyżka starczy ), odlac nadmiar wody, dodac czosnek wyciśniety,dodac smietane i zagotowac

makron na dno naczynia, potem sos, na to plastry pomidora obranego ze skory i ser

a skladniki: makaron, 2op szpinaku, smietana słodka, 3 pomidory,czosnek, sol, pieprz
ser mozarella tarta 1 op, może być też inny ser żółty tarty,

zapiekanke do piekarnika i jak cieple skladniki to tylko zeby sie ser zapiekl, 15 min w temp 180 - 200
 
Zrobiłam makaron - całkiem niezły, aczkolwiek wcześniej robiłam podobny, tyleże z kurczakiem i bez pomidorów i chyba jednak lepsze było. No ale miało być dzis bezmięsnie i było :tak:
 
A ja dzis bylam na grzybach - jak wysiedlismy z auta to lunal deszcz :dull: Pochodzilismy kwadrans w akompaniamencie krzyku Jasia ktoremu deszcz troche pokapal na twarz - nalazlam malego podgrzybka i cala zmolknieta wrocilam do auta po cyzm kupilam kurki przy drodze :-D W dodatku u tej samej babki co tydzien temu - poznala mnie :-D

Macie pomysl co z nich zrobic???? Pewnie zrobie na gesto z kasza bo to najbardziej lubie, chyba ze cos mi podsuniecie?
 
A ja dzisiaj zrobię leczo w wersji Barszczyka;-), cały tydzień będę gotować coś innego niż zawsze, bo juz mi się to wszystko trochę znudziło.;-)
 
reklama
No ja dziś nie mam kompletnie pomysłu... Chyba przewertuje wasze wczesniejsze przepisy :tak: a chce ugotowac coś zeby było na 3 dni :happy2:
 
Do góry