reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w kuchni... czyli co serwujemy...

reklama
Simama - teraz sie napracujesz, ale jak potem zostanie to bedziesz miec free od garow; ja tak mam w tym tygodniu - w sobote chrzilismy malego i dwa dni przed siedzialam w garach, rodzinka sie smiala, ze male wesele zrobilam, ale przynajmniej teraz to tylko odgrzewam, odgrzewam i obiad mam w 5 min ;-)
przy okazji - dzieki dziewczynki za przepis - kluski wyszly cudne
 
Myszko ale Ci dobrze;-).

A u mnie dzis niezawodny makaron z białym serem i skwarkami.:-D

Żaniu jaką kaszę kupujesz do gulaszu?

gryczaną kasze Aniu, a Twój dzisiejszy obiad zrobie jutro hahah dzieki za pomysł :-)
Mysz
ale masz fajnie
siamamo
proszę o przepis na blok czekoladowy, ale mi smaku narobiłaś:tak:

joanko ciesze się że kluski się udały:-D
 
Robię gulasz z makaronem, ale mi sie troche przejadł juz taki, podsunełaś mi pomysł z ta kasza i ogórkeim tym bardziej, że kaszę bardzo lubię;-). Dzia:-).
 
Kurcze - normalnie szczeka mi opada jak tak czytam jakie z Was sa super gospodynie... :eek:
Jak meza nie ma to gotowac m isie nie chce tylko dla siebie, wiec czesto robie jakas zupe i jem przez 3 dni..
Z kolei jak maz jest to on nie zje dwudaniowych obiadow i kaze mi robic cos prostego zebym nie musiala spedzac zbyt duzo czasu w kuchni... W sumie to mam dobrze, ale przez to sie specjalnie nie rozwijam...:baffled:
 
Ja też się niestety nie rozwijam kulinarnie bo jesteśmy na garnku u mamusi. To ona głównie gotuje obiady dla wszystkich ja to tylko jak mnie co naleci. Dziś była zupa meksykańska.
 
znalazłam w moich szpargałach przepis na smocze skrzydełka - w marynacie z miodu cytryny czosnku i czegoś tam jeszcze - jutro je zrobię i jak będą dobre to podzielę się przepisem :-D:-D
 
znalazłam w moich szpargałach przepis na smocze skrzydełka - w marynacie z miodu cytryny czosnku i czegoś tam jeszcze - jutro je zrobię i jak będą dobre to podzielę się przepisem :-D:-D

barszczyku dziel się przepisem:-)
a my dziś na obiad mamy żeby było śmiesznie barszcz czerwony z ziemniaczkami ugniecionymi osobno:-D
 
reklama
Barszczyku jak te skrzydełka?

Ja za miesiac się przeprowadzam i będę miała piekarnik no i chyba w każdy dzień będę coś piekła, no tylko tak na początku;-).
 
Do góry