reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

Straciatella ale piękna choinka:tak:fajna taka wąska nie zajmuje dużo miejsca:-)
brownagula nie zazdroszczę szwagierki ale niech się obraża będziesz miała spokój;-)
Aśku pewnie znajdziesz po świętach;-) ja tak szukałam worków do odkurzacza no wcieło jak kupiłam nowe magicznie się znalazły:confused2:
skorupka89 o to super że tam robią prenatalne bo ja jeszcze nie miałam:-( no pewnie będziemy razem czekać zapewne wszystko się opóźni;-)

ja też coraz częściej czuję ruchy czasem stuka a jak na szybko chcę przyłożyć rękę to przestaje mały drań:-D

wróciłam ze sklepu i oczywiście za dużo nakupowałam i taszczyłam reklamówkę jak jakiś wół pociągowy ehhh ale miałam z górki to jakoś się potoczyłam:-D
 
reklama
PAT&MOM wyjścia przed weekendem ;-) troszku mnie uspokoiłaś, po wczorajszym poście w odpowiednim wątku strasznie się martwiłam :-(

aśku diabeł ogonem zakrył? zawsze tak jest że znajduje się jak jest nie potrzebne albo jest w takim miejscu że nigdy byśmy nie podejrzewali..
no właśnie ... nie wiem gdzie szukać ;-) muszę poprosić o pomoc św. Antoniego ;-) bo na mojego Antka polegać nie mogę ;-) św. Antoni zawsze mi pomaga, więc liczę, że znajdę do świąt ;-)

Zawsze lubiłam kanapki z cebulką ale teraz to masakrycznie, nie za bardzo potem się czuje bo lekką zgagę mam ale jak mnie najdzie to o mamooooo no i rosołki w kubku to jest moja zmora Musi być w domu kosteczka rosołowa :)
ej, zamiast chemii lepiej weź nagotuj rosołu i pomroź sobie porcje ;-) będzie zdrowiej :tak:

Aśku pewnie znajdziesz po świętach;-) ja tak szukałam worków do odkurzacza no wcieło jak kupiłam nowe magicznie się znalazły:confused2:
Ślubny już się śmiał, że będzie na przyszłe świeta ;-) ... gdzie ja je moglam wsadzić :baffled:
 
Brownagula widzialam takie rekawiczki w tesco, ale nie pamietam kolorystyki ;)

Diabliczka już to widzę, jakie porownania będą i temat się będzie kręcił wokół brzuchow. One maja termin na marzec, ja ostatni maj, więc jestem "do tyłu" ;)
 
oj dziewczyny ale dostałam piany :angry: pracuje w piekarni, i to co dostajemy z dnia poprzedniego ze sklepów(zwroty),dajemy biedniejszym, potrzebującym osobom czasami dają 1zł czy 2 zł zależy czy mają. A tu dziś przychodzi kobieta ja jej daje zwroty a tam w torebce widzę butelkę z piwem:szok: noż kurde babo,stać Cię na piwo a chleb nie:crazy: coś tu nie halo i jeszcze się wykłóca ze mną... oż co za ludzie :crazy:i bądź tu uprzejmy i pomagaj...
 
Nie moglam oprzec sie pokusie i pozwolilam sobie na maly grzeszek:-D
Puszke coca coli z automatu.
Alez spokojny dzien dzisiaj w pracy... odebralam tylko jeden telefon i cisza.. az sie nudzic zaczynam:confused2:

browngula super wlasicieli macie, naprawde:tak:

gwiazdeczka udanego przebrniecia przez pracowity dzien;-) Przynajmniej szybko Ci zleci. U nas cisza i mi sie strasznie ciagnie:confused2:Gratuluje wyraznych kopniaczkow:tak:
 
witam serdecznie,

ja dziś zabiegany mam dzień i wpadłam tylko się przywitać!
Aśku ach ta skleroza, u nas to ja jestem twardym dyskiem bo mąż to pierdoła:D
skorupka wiem co czujesz, mnie też szlag trafia jak się lituję i zawsze przejmuje bezdomnymi dam im pieniążki a tu buch po wino leci;(
gwiazdeczka gratulacje mnie też już mocniej kopie
 
Szuszunia - hmm, znieczulenie od połowy..
Całość trwałą może 30 minut.
Później kilka h na odzyskanie czucia i ogromny ból :/ nie wiedziałam, że to tak boli..
Ale mogłam iść normalnie do łazienki i w ogóle..
Lekko plamiłam.
Właściwie biore cały czas leki rozkurczowe... ale poza tym to nic..

A szyjka twarda, ujście zamknięte, ale długość tylko 0,5 cm

a jakie to leki?

u mnie zupełnie inaczej...
zabieg/operacja, pełne znieczulenie, przebudzenie po 15 minutach, nic nie boli.
tylko potem dwa dni kroplówki i pelne lezenie, trzecia doba wstawanie i obserwacja czy nie ma skurczy. zadnych lekow.
widać co szpital to inaczej leczą.

a kiedy zadecydowali sciagac?

w pierwszej ciąży gdy był problem z szyjka to miałam się stawiac potem co 2-3 tygodnie do szpitala kontrolnie. teraz nie musze bo to profilaktycznie tylko...

wtedy sciagali mi kolo 37 tygodnia skończonego.
 
Dziewczyny!

Ja juz w pracy :) dzis znowu placze ale ze szczescia :) bo poczulam kopniaczka takiego wyraznego, nie zadne smyranie :D przyszlam sie tylko pochwalic bo mam dzis duzo roboty :*
suuuuper !! wielgaśne gratki ;-)

oj dziewczyny ale dostałam piany :angry: pracuje w piekarni, i to co dostajemy z dnia poprzedniego ze sklepów(zwroty),dajemy biedniejszym, potrzebującym osobom czasami dają 1zł czy 2 zł zależy czy mają. A tu dziś przychodzi kobieta ja jej daje zwroty a tam w torebce widzę butelkę z piwem:szok: noż kurde babo,stać Cię na piwo a chleb nie:crazy: coś tu nie halo i jeszcze się wykłóca ze mną... oż co za ludzie :crazy:i bądź tu uprzejmy i pomagaj...
czasami taka pomoc biedniejszym ... tylko naucza ich, że coś im się należy ...


Aśku ach ta skleroza, u nas to ja jestem twardym dyskiem bo mąż to pierdoła:D
ja też jestem pamięcią zewnętrzną naszego malżeństwa ;-) nawet jak coś chłopaki zagubią, to Mrówek przylatuje do mnie, bo jak Żabeczka poszuka, to zawsze znajdzie :-D ale dopadło mnie jakieś zaćmienie :eek:


musiałam lecieć do biedronki :-D rano kupiłam Mrówkowi lampę - choinkę. Po rozpakowaniu okazało się, że nie dział... wieci co Mrówek na to? przyniósł mi buty i kazał wymieniać :-D dokończyłam śniadanie i poleciałam mu wymienić ;-) jedna ostatnia była działająca ;-) dziecko uradowane, bez litości dla mamusi ;-)
a teraz siedzi w pokoju i namiętnie maluje :-D a nigdy nie maluje ;-) jedynie po ścianach maluje :-D a teraz siedzi w pokoju i namiętne maluje :-D bo ma posprzątać pokój :-D więc maluje, by nie sprzątać ;-) coś mi się wydaje, że w tym jego syfie mogą znajdować się te naklejki żelowe ;-) ale teraz mnie to już grzeje - chęć mycia okien minęła :zawstydzona/y: może jutro :zawstydzona/y: a może za tydzien ;-) nastrój okienny minął :-D

LENA ptasie mleczko smietankowe ... dzisiaj to moja rozpusta ;-)
coli nie piłam już dawno :eek: nowe dziecko nie lubi ;-)
 
reklama
Straciatella - Współczuję anemi. ;/
chyba fajnie jest mieć mamę dentystkę, :p
pewnie przynajmniej słucha i reaguje. ;) A takie ciągnące
bóle mam dość często i chyba nie oznaczają nic złego. ;)
Choinka śliczna, aż dziw, że takie rzeczy na allegro
można kupić. :p


Aśku - trzymam kciuki, żeby mały mógł iść dzisiaj na mecz,
chyba fanatyk sportu z niego jest, bardzo dobrze. :D


brownagula - coż za fantastyczny prezent świąteczny, jak
dobrze, że są jeszcze tacy mili ludzie. :D A szwagierka
to faktycznie taka damulka. :p Nie ma się co przejmować,
skoro się obraziła, to przynajmniej nie będzie Ci d...
zawracać. ;) Rękawiczki polecam, sama mam takie. :D


mallaika - Ty przynajmniej masz co eliminować, ja za to
wpieprzam jak cholera i nic mi nie jest po niczym. ;/
Jakbym się nie pilnowała, to już bym się toczyła. :p


Lena - zapraszam serdecznie, jeszcze dużo zostało. :D
Ze mnie też M śmiał się jak najęty, jak popłakałam się,
jak był finał "Bitwy o Dom". :p Taka fajna rodzina wygrała
i normalnie ryczałam tak, że się zanosiłam. :p


Ewelinka - faktycznie zazdroszczę takiego śpiocha, ;)
chciałabym, żeby moje takie było. :D


pat&mom - lekarz bezczelny. ;/ Bardzo się cieszę, że
wszystko już dobrze i smacznego życze. :D


bajka - gratki zakupów, chyba spojrzę pozytywniej na
internetowe zakupy. :D Praktycznie wszystkie tutaj je
chwalicie. ;)


miIva - właśnie.! ;) Ja też odczuwam pukanie, ale jak
dotknę, albo M dotyka to nic nie czuć. :p Nie mogę się
doczekać aż będą silniejsze. :p


skorupka - ja wręcz wzruszam się jak widzę biednych,
zawsze cos wrzucę, albo oddam, a potem rozczarowanie... :(
Najbardziej żal mi dzieci, które siedzą na ziemi razem
z matką, czy ojcem i żebrają, po prostu żal serce ściska.:(

Ja od rana nadrabiałam seriale, a teraz próbuje się zmobilizować do sprzątania. :-p Jeśli chodzi o zainteresowanie ciążą, to jest minimalne, :-( nikt o nic nie pyta, ani mama, ani teściowa nikt. :-( A na dodatek jak sama zaczynam temat to szybko jest zmieniany. :/ Rozumiem, że jedno dziecko straciliśmy, :-( ale to nie znaczy, że nie można się cieszyć i być zaoferowanym tym obecnym. :sorry: Jak chcę coś kupić, to cały czas słyszę, że po co?, że różnie może być i to pecha przynosi. :szok: Jak zeszłam z mamą na temat prasowania ciuszków dziecięcych, to powiedziała, że ona mi je wyprasuje jak będę w szpitalu, żebym tego nie robiła wcześniej, bo "nic nie wiadomo":sorry: Także zazdroszczę zainteresowania maleństwem. :tak:

Wczoraj o 12 w nocy jadłam M gotował mi ziemniaki i zjadłam je z kefirem. :-p Pycha. :tak:
 
Do góry