reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dobrze że wczoraj wyczyściłam dywan bo dzisiaj taki leń w dupkę wszedł że ho ho a ta pogoda normalnie dobija na amen... Jedynie co to włączyłam pralkę z dywanikami i kocurka legowiskiem. Jutro jedziemy do rodziców na weekend już nie mogę się doczekać :-) ehhh ile ja się tam ojem ulalala Już mają być gołąbki, pulpeciki, od razu trafimy na wędzenie kiełbaski i mięska na święta, kurcze... jest tylko jeden problem :-( nie będę mogła wypić buuu bo przy wędzeniu zawsze kielich musi być :-p

A tak w ogóle Makao ​żyjesz?
 
reklama
dziewczyny spijam melisę i 3mam kciuki by pomogła:-) Dobrze, że mój brat wrócił z uczelni to zdałam mu relację jak babsko mnie wkurzyło, oznajmiłam mu że niestety on też musi się do niej udać, na co on:
-mnie wysłuchał,
-spojrzał na zegarek,
-stwierdził że nikt nie ma prawa mnie tak denerwować i chętnie by porozmawiał z kierownikiem urzędu,
-po czym wyszedł :-)
Tak często narzekam na młodszego brata, ale jak trzeba do solidarność rodzeństwa jest mega pomocna! Współczuje troche kobiecinie, drugi raz opie*dol dostanie:-D


Znów pochłonęłam makaron z truskawkami:-)
 
no widzisz struss czasem te młodsze rodzeństwo się przyda :p (oczywiście żarcik) Ja też mam młodszego braciaka (wredne stworzenie) ale jak trzeba to poradzi sobie :) a TY dalej truskawkowa? Ja jak znajdę u mamci w zamrażarce to na pewno wszamię, ale muszę i to chodzi za mną już od uuuuu : Ryż z cynamonem i śmietanką ( moja sąsiadka u rodziców robi najlepszy ) zawsze taki gorący w ręczniku mi przynosiła...niby zwykła rzecz a takie dobre ajjj
 
gwiazdeczka no widzisz jednak bedziesz miala ten urlop:tak: O ja.. ale Ci tego ciasta zadroszcze. Ja uwielbiam probowac wypieki i ogolnie kuchnie z innych zakatkow swiata:tak:

diabliczka nie ma jak to rozpieszczajacy rodzice. Ja czekam az moi przyleca w przyszla niedziele. Oj obiecali mi, ze porozpieszczaja mnie kulinarnie:-)

struss cos mi sie wydaje, ze po ciazy juz na ten makaron nie spojrzysz:-D Ja tak mialam w ciazy z synkiem z salatka gyros. Do dzisiaj jej nie tknelam:-D
 
Hej dziewczyny :) Długo się nie odzywałam, ale podczytuję Was regularnie :p

Tak sobie oglądam wózki na allegro, z myślą, że niedługo będzie trzeba taki zakupić... Powiedzcie mi czym kierować się przy wyborze wózka? Chciałabym kupić taki wielofunkcyjny ale kompletnie nie wiem na co zwracać uwagę ...
 
diabliczka te torty... ja bym zwymiotowała... a ślubny skomentował "Chyba pojeb...o do końca tych cukierników"
brandyy ja kupiłam wielofunkcyjny ale bez skrętych kół , i bardzo masywny :) podobno babka była zadowolona, ja się nie znam... podobno newygodne są na trzech kołach...

makaron z truskawkami, ryż z jabłuszkiem i śmietanką... przed ciążą uwielbiałam :D
teraz nic słodkiego na obiad... nawet raz koktajl sobie zrobiłam z owoców leśnych to maż musiał wypić bo mnie po 1/4 szklanki zmuliło :(
 
diabliczka00młodsi bracia są spoko :-) Ja też bym zjadła ryż z cynamonem ale do tego ja jeszcze daję jabłko i rodzynki- za dużo tego zjeść nie umiem bo mnie szybko zaczyna mdlić, ale taką małą miseczkę bym wciągnęła :-)

Lena_no weź mnie mnie nie strasz, ja od zawsze kocham makaron z truskawkami-ale właśnie tak słyszałam że jak w ciąży ma się smaka na jakąś potrawę to po porodzie raczej się jej unika
 
struss wiem, że relanium można brać bo podali mi to jak byłam w szpitalu jak się zdenerowowałam delikatnie mówiąc...
Lena przesyłam dzisiejszy mój dobry humor do Ciebie;*
diabliczka00 wtf? to jest obrzydliwe...

boshe mąż wczoraj pojechał a ja dziś nad ranem miałam taki sen erotyczny z obcym mężczyzną że hoho...!:szok::szok:
wczoraj tyle godzin za kółkiem spędziłam, że dziś mnie tak boli kość ogonowa że nie wiem co począć;(
 
reklama
ooo Relanium- muszę sprawdzić w apteczce, bo kiedyś miałam :-)
A te torty to jakiś żart chyba-uśmiałam się trochę, ale to faktycznie obrzydliwe :-(
 
Do góry